Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Łaziska Górne 1 Świętego Jana Pawła II 6


PNA placówki: 43-170
Miejscowość: Łaziska Górne
Ulica: Świętego Jana Pawła II 6
Gmina: Łaziska Górne
Powiat: mikołowski
Województwo: śląskie

Poczta Polska w Łaziska Górne. Godziny otwarcia placówki w Łaziska Górne i dane adresowe.

Poczta Polska Łaziska Górne usługi

Odwiedzając placówkę poczty w mieście Łaziska Górne uzyskasz możliwość wysłania listów, paczek oraz przesyłek. Poczta w miejscowości Łaziska Górne zapewnia doręczenie korespondencji do odbiorcy.

Łaziska Górne Poczta Polska godziny otwarcia

Poczta Polska Łaziska Górne działa w podobnych godzinach we wszystkie dni robocze. W soboty Poczta Polska Łaziska Górne godziny otwarcia mogła ustanowić inaczej niż w pozostałe dni. Z tego względu zaleca się skontaktowanie bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji na ten temat. Warto również pamiętać, że w dni poprzedzające święta godziny otwarcia placówki mogą być również inne, więc warto sprawdzić te informacje przed planowaną wizytą.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Istotne dane Poczta Polska

Wszystkie dane powinny zostać zapisane przed nadaniem paczki. W przeciwnym wypadku paczka nie może zostać wysłana. W celu sprawdzenia kodów pocztowych warto jest skorzystać ze strony poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Łaziska Górne śledzenie przesyłek

Placówka poczty Łaziska Górne umożliwia monitorowanie wysłanych przesyłek. Dzięki stronie poczta-polska.info.pl klient ma możliwość sprawdzenia, gdzie znajduje się jego paczka. Wyszukiwanie aktualnej pozycji przesyłki jest nieskomplikowane. Konieczne jest jedynie podanie numeru listu przewozowego. Jest on udostępniany przez pracownika Poczty Polskiej w miejscowości Łaziska Górne.


Liczba wyświetleń: 409

Ostatnio przeglądane: 2024-07-12 12:36:26

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy