Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Łęczna 1 Aleja Jana Pawła II 89


PNA placówki: 21-010
Miejscowość: Łęczna
Ulica: Aleja Jana Pawła II 89
Gmina: Łęczna
Powiat: łęczyński
Województwo: lubelskie

Poczta Polska w Łęczna. Godziny otwarcia placówki w Łęczna i dane adresowe.

Poczta Polska Łęczna usługi

Odwiedzając placówkę poczty w mieście Łęczna uzyskasz możliwość wysłania listów, paczek oraz przesyłek. Poczta w miejscowości Łęczna zapewnia doręczenie korespondencji do odbiorcy.

Łęczna Poczta Polska godziny otwarcia

Poczta Polska Łęczna działa w podobnych godzinach we wszystkie dni robocze. W soboty Poczta Polska Łęczna godziny otwarcia mogła ustanowić inaczej niż w pozostałe dni. Z tego względu zaleca się skontaktowanie bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji na ten temat. Warto również pamiętać, że w dni poprzedzające święta godziny otwarcia placówki mogą być również inne, więc warto sprawdzić te informacje przed planowaną wizytą.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Jak zaadresować list?

Aby zaadresować kopertę, potrzebne będzie wprowadzenie danych nadawcy oraz odbiorcy. Dane odbiorcy umieszcza się w prawym dolnym rogu listu, a nadawcy w lewym górnym rogu. Dane adresowe składają się z imienia i nazwiska, ulicy wraz z numerem mieszkania, kodu pocztowego i miejscowości. Sprawdź, jaki kod pocztowy występuje pod wskazanym adresem na poczta-polska.info.pl.

Śledzenie przesyłek Poczta Polska Łęczna

Poczta w miejscowości Łęczna umożliwia śledzenie przesyłek poprzez stronę internetową poczta-polska.info.pl. Wystarczy wprowadzić swój numer kodu przewozowego, by wyświetlić aktualne informacje o przesyłce. W przypadku gdy system nie zwróci żadnych danych, problemem może być błędne wprowadzenie ciągu znaków. Gdy kod jest wpisany poprawnie, użytkownik będzie w stanie dowiedzieć się więcej o historii zdarzeń określonej przesyłki.


Liczba wyświetleń: 517

Ostatnio przeglądane: 2024-02-28 06:10:25

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy