Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Łomianki Kwiatowa 12


PNA placówki: 05-092
Miejscowość: Łomianki
Ulica: Kwiatowa 12
Gmina: Łomianki
Powiat: warszawski zachodni
Województwo: mazowieckie

Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Łomianki | Nadaj list, paczkę, lub przelew.

Poczta Polska oferowane usługi w mieście Łomianki

Placówka pocztowa mieszcząca się w miejscowości Łomianki oferuje szereg usług związanych z wysyłką między innymi listów, paczek i przesyłek. Poczta Polska Łomianki zapewnia również dostarczenie korespondencji w jak najkrótszym czasie.

Poczta Łomianki godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Łomianki są dostosowane do potrzeb klientów, jednak mogą się różnić w zależności od dnia tygodnia czy okoliczności. W dni robocze placówka Poczty Polskiej Łomianki jest otwarta od poniedziałku do piątku, a jej harmonogram pracy jest podobny. W soboty godziny otwarcia mogą być inne, dlatego zaleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Nadanie przesyłki Poczta Polska

Wyróżnia się kilka metod nadawania przesyłek z wykorzystaniem usług Poczty Polskiej. Jedną z nich jest nadawanie online w aplikacji "Nadaj przesyłkę". Wystarczy uzupełnić formularz, wydrukować przygotowaną etykietę i umieścić ją na paczce. Następnie należy wybrać jedną z wielu placówek poczty w mieście [miasto] i opłacić należności. Przygotowanie wysyłki w ten sposób oszczędza czas klientów i zwiększa komfort korzystania z usług Poczty Polskiej.

Droga przesyłki Poczta Polska

Jedną z opcji, jakie dostajemy od poczty w mieście Łomianki jest możliwość sprawdzenia drogi przesyłki poprzez stronę poczta-polska.info.pl. Dzięki czemu wiemy, kiedy oraz gdzie znajdowała się nasza paczka w drodze do odbiorcy. Istnieje możliwość śledzenia nie tylko przesyłek krajowych, ale też zagranicznych. Paczki nadane poza granice Polski będą jednak śledzone w ograniczonym zakresie.


Liczba wyświetleń: 489

Ostatnio przeglądane: 2024-05-24 17:01:26

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy