Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Płochocin Płochocin (Płochocin-Osiedle) Łąkowa 7


PNA placówki: 05-861
Miejscowość: Płochocin (Płochocin-Osiedle)
Ulica: Łąkowa 7
Gmina: Ożarów Mazowiecki
Powiat: warszawski zachodni
Województwo: mazowieckie

Sprawdź godziny otwarcia Poczty Polskiej w Płochocin (Płochocin-Osiedle) oraz dane adresowe placówki. Dowiedz się więcej o usługach Poczty Polskiej w Płochocin (Płochocin-Osiedle).

Poczta Płochocin (Płochocin-Osiedle) oferowane usługi

Placówka poczty w miejscowości Płochocin (Płochocin-Osiedle) oferuje szereg usług takich jak wysyłka listów, paczek czy przesyłek. Masz pewność, że wysyłając z poczty polskiej w miejscowości Płochocin (Płochocin-Osiedle) twoja paczka dojdzie w idealnym stanie do nadawcy. Oprócz tego Poczta Polska Płochocin (Płochocin-Osiedle) oferuje również usługi takie jak skrytki pocztowe, przyjmowanie przekazów pieniężnych czy obsługę korespondencji firmowej. Możesz również zaopatrzyć się w niezbędne materiały pocztowe, takie jak znaczki czy koperty. Wszystko to sprawia, że placówka poczty w mieście Płochocin (Płochocin-Osiedle) to miejsce, w którym możesz załatwić wszystkie swoje sprawy pocztowe w jednym miejscu.

Godziny otwarcia Poczta Polska Płochocin (Płochocin-Osiedle)

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w Płochocin (Płochocin-Osiedle) są takie same przez cały tydzień. Placówka jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach ustalonych odgórnie. Jest to dość standardowy harmonogram godzin pracy poczty polskiej w Płochocin (Płochocin-Osiedle), który pozwala na załatwienie wszystkich spraw pocztowych w ciągu dnia. Należy jednak pamiętać, że w dni świąteczne godziny otwarcia jednostki, jaką jest Poczta Polska Płochocin (Płochocin-Osiedle) mogą ulec zmianie.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane do wysyłki

Każda paczka musi posiadać dane nadawcy oraz odbiorcy. Osoba wysyłająca paczkę nie musi martwić się, że nie zna kodu pocztowego, ponieważ jest on dostępny na stronie poczta-polska.info.pl.

Monitorowanie paczek Poczta Polska

Dzięki monitorowaniu paczek poprzez stronę poczta-polska.info.pl możliwe jest sprawdzenie gdzie ostatnio znajdowała się nadana przesyłka. Usługa ta jest całkowicie darmowa i wymaga jedynie podania unikalnego numeru paczki. Kod otrzymuje nadawca na potwierdzeniu nadania, dzięki czemu może kontrolować, czy paczka dotarła już na adres docelowy. Gdy system nie zwraca żadnych danych, warto zweryfikować poprawność wpisanego ciągu znaków.


Liczba wyświetleń: 267

Ostatnio przeglądane: 2024-02-24 17:16:50

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy