Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Łomża 1 Plac Pocztowy 1


PNA placówki: 18-400
Miejscowość: Łomża
Ulica: Plac Pocztowy 1
Gmina: Łomża
Powiat: Łomża
Województwo: podlaskie

Potrzebujesz wysłać przesyłkę? Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Łomża. Sprawdź aktualne godziny otwarcia.

Placówka Poczty Polskiej Łomża

Poczta Polska posiada szeroką gamę usług na wyciągnięcie ręki. Każda placówka pocztowa oferuje między innymi wysyłanie nadanych listów wraz z doręczeniem paczek lub przesyłek.

Dodatkowe usługi Poczty Polskiej

Oprócz nadania i odebrania paczki, na miejscu można również np. opłacić bieżące rachunki. Godziny pracy placówki są dostosowane do potrzeb klientów, jednak w okresach świątecznych godziny te mogą ulec zmianom. Przed odwiedzeniem placówki pocztowej warto zatem sprawdzić, czy godziny otwarcia nie uległy zmianie.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Nadaj paczkę bez wychodzenia z domu w mieście Łomża

Nie musisz już wychodzić z domu, by nadać przesyłkę w Warszawie. Dzięki elektronicznym usługom Poczty Polskiej takim jak eNadawca możesz wysłać paczkę bez konieczności odwiedzenia placówki. Wypełnij formularz online, wydrukuj etykiety i przyklej je do paczki, a następnie przekaż je kurierowi Poczty Polskiej w miejscowości Łomża. Dzięki systemowi eMonitoring, będziesz mógł śledzić przesyłkę na każdym etapie.

Śledzenie paczek Łomża

Jeśli chcesz śledzić, gdzie jest Twoja przesyłka, możesz skorzystać z narzędzi dostępnych na oficjalnej stronie Poczty Polskiej. Wprowadzenie numeru przewozowego w odpowiednie pole pozwoli Ci na poznanie ostatnich punktów pocztowych, gdzie przesyłka się znajdowała lub sortowni przesyłek Poczty Polskiej. Monitorowanie przesyłek, które zostały nadane w mieście Łomża jest łatwe i wygodne.


Liczba wyświetleń: 527

Ostatnio przeglądane: 2024-04-17 02:26:35

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy