Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Łowicz os. Bratkowice 3 B


PNA placówki: 99-400
Miejscowość: Łowicz
Ulica: os. Bratkowice 3 B
Gmina: Łowicz
Powiat: łowicki
Województwo: łódzkie

Potrzebujesz skorzystać z usług Poczty Polskiej w Łowicz? Sprawdź aktualne godziny otwarcia placówki oraz adres.

Usługi pocztowe Łowicz

Placówka Poczty Łowicz oferuje szereg usług takich jak wysyłka paczek, listów i przesyłek. Nawet najmniejsza paczka będzie dostarczona przez pocztę Łowicz w nienagannym stanie.

Placówka pocztowa Łowicz to również miejsce, w którym można zaopatrzyć się w niezbędne materiały pocztowe, takie jak znaczki czy koperty. Istnieje również możliwość skorzystania z usług takich jak przyjmowanie przekazów pieniężnych czy wymiana walut. Wszystko to sprawia, że Poczta Polska Łowicz to miejsce, w którym można załatwić wszystkie swoje sprawy pocztowe w jednym miejscu.

Godziny otwarcia Poczta Polska Łowicz

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Łowicz są dostosowane do potrzeb klientów. Aby upewnić się, że placówka jest otwarta w danym momencie, zalecamy skontaktowanie się z nią w celu weryfikacji danych. Warto pamiętać, że godziny otwarcia Poczty Polskiej Łowicz mogą ulec zmianie w zależności od sezonu lub specjalnych okoliczności. Dlatego też zawsze warto sprawdzić aktualne godziny otwarcia przed wizytą w placówce.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Przydatne dane do wysyłki Poczta Polska Łowicz

W celu wysłania listu, paczki bądź przesyłki klient będzie potrzebował znać dane adresowe swoje oraz odbiorcy. Dokładny kod pocztowy nie musi być znany nadawcy, ponieważ dostępny jest on na stronie poczta-polska.info.pl. Brak podania tych kluczowych danych będzie skutkować zwróceniem paczki do nadawcy.

Nadanie przesyłki - niezbędne informacje

Wysyłając paczkę, należy podać dane do wysyłki tj. adres nadawcy, adres odbiorcy oraz kody pocztowe. Kody pocztowe można znaleźć na stronie poczta-polska.info.pl. Konieczne będzie również wniesienie odpowiedniej opłaty, która uzależniona jest od rozmiaru i rodzaju przesyłki. Im więcej usług wykorzysta nadawca, tym większe koszty będzie musiał ponieść. Przykładowo, przesyłka ekspresowa gwarantuje doręczenie z wyższym priorytetem niż inne paczki, ale jej wysłanie będzie stosownie droższe.


Liczba wyświetleń: 208

Ostatnio przeglądane: 2023-11-26 11:55:13

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy