Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Łowicz 1 Chąśno 55


PNA placówki: 99-413
Miejscowość: Chąśno 55
Gmina: Chąśno
Powiat: łowicki
Województwo: łódzkie

Poczta Polska w Chąśno - szybka i niezawodna usługa dostarczania przesyłek. Sprawdź aktualne godziny otwarcia oraz dane adresowe placówki.

Chąśno Poczta Polska wszystkie dostępne usługi

Klient skorzystać może z usług takich jak wysłanie listów, paczek, a także przesyłek na poczcie w punkcie w miejscowości Chąśno. Każda niezbędna informacja dostępna jest na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Chąśno godziny otwarcia

Poczta Polska Chąśno działa w podobnych godzinach od poniedziałku do piątku. Natomiast godziny otwarcia Poczty Polskiej Chąśno w soboty mogą być inne niż w pozostałe dni tygodnia. Z tego względu kontakt bezpośrednio z placówką pocztową Chąśno może okazać się pomocny. Warto pamiętać, że Poczta Polska Chąśno godziny otwarcia może aktualizować i dostosowywać do potrzeb klientów korzystających z usług.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Wszystkie dane potrzebne do wysyłki Poczta Polska

Klient powinien znać wszystkie niezbędne dane jakie potrzebne są, aby paczka została nadana. Jeśli nie pamięta się kodu pocztowego, wystarczy wejść na stronę poczta-polska.info.pl i sprawdzić wszystkie potrzebne kody.

Śledzenie przesyłek Poczta Polska Chąśno

Każda paczka lub przesyłka nadana z placówki poczty w mieście Chąśno może być śledzona. Poczta Polska umożliwia monitoring paczek przekazywanych między sortowniami. Dzięki stronie poczta-polska.info.pl odbiorca ma możliwość sprawdzenia gdzie aktualnie znajduje się jego paczka. Udostępnione przez Pocztę Polską śledzenie paczek jest szczególnie istotne dla osób odbierających pakunek w placówce poczty Chąśno.


Liczba wyświetleń: 401

Ostatnio przeglądane: 2024-04-14 14:26:45

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy