Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Boleszkowice pl. Zwycięstwa 1


PNA placówki: 74-407
Miejscowość: Boleszkowice
Ulica: pl. Zwycięstwa 1
Gmina: Boleszkowice
Powiat: myśliborski
Województwo: zachodniopomorskie

Bezproblemowo wysyłaj przesyłki z Pocztą Polską w Boleszkowice. Sprawdź aktualne godziny otwarcia oraz dane adresowe placówki.

Świadczone usługi Poczta Polska Boleszkowice

Poczta Polska punkt Boleszkowice udostępnia klientowi szereg możliwości dotyczących wysyłek paczek, przesyłek, bądź listów. Wszystkie niezbędne informacje znajdują się na stronie poczta-polska.info.pl. Dodatkowo stacjonarnie w placówce można opłacić rachunki, a także dokonać przelewu pocztowego. Poza tymi tradycyjnymi usługami Poczta Polska Boleszkowice umożliwia odwiedzającym placówkę klientom na zakup wielu artykułów.

Poczta Polska Boleszkowice godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w mieście Boleszkowice zwykle pozostają niezmienne w dni od poniedziałku do piątku. Harmonogram pracy Poczty Polskiej w miejscowości Boleszkowice we wszystkie dni robocze. Warto pamiętać, że Poczta Polska Boleszkowice godziny otwarcia może zmienić na jeden lub kilka dni. Takie wyjątkowe sytuacje zdarzają się najczęściej przed świętami.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane potrzebne do wysyłki paczki

Aby wysłać paczkę pocztową, należy przygotować:

  • imię i nazwisko odbiorcy
  • ulicę i numer mieszkania
  • kod pocztowy i miejscowość

Jeżeli nie wiesz, jaki jest kod pocztowy odbiorcy, istnieje możliwość sprawdzenia go na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Boleszkowice kontrola przesyłki

Każdy klient nadający przesyłkę z poczty Boleszkowice ma wgląd w drogę, którą przebyła jego paczka. W celu sprawdzenia aktualnego miejsca położenia paczki należy udać się na stronę poczta-polska.info.pl i wybrać odpowiednią zakładkę.

Kolejnym krokiem jest wpisanie numer listu przewozowego znajdującego się na druku przekazanym do klienta przez pracownika Poczty Polskiej Boleszkowice. Po wprowadzeniu tych danych system wyświetli aktualny stan paczki, wskazując miejsce jej przebywania oraz ewentualne opóźnienia w dostarczeniu. W przypadku pytań lub wątpliwości można skontaktować się z obsługą klienta za pomocą dostępnych na stronie kontaktów lub odwiedzić najbliższe biuro pocztowe w celu uzyskania pomocy.


Liczba wyświetleń: 268

Ostatnio przeglądane: 2024-06-13 10:50:33

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy