Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Malbork 1 17 Marca 38


PNA placówki: 82-200
Miejscowość: Malbork
Ulica: 17 Marca 38
Gmina: Malbork
Powiat: malborski
Województwo: pomorskie

W Malbork znajdziesz wiele placówek Poczty Polskiej. Sprawdź aktualne godziny otwarcia, dane adresowe i cennik.

Poczta Polska Malbork – usługi

Dzięki punktowi poczty w mieście Malbork klient ma możliwość nadania listu, paczki, bądź nawet przesyłki pocztowej. W celu uzyskania dodatkowych informacji o cenniku danych usług, warto sprawdzić stronę poczta-polska.info.pl. Dodatkowo Poczta Polska Malbork oferuje swoim klientom możliwość zakupu artykułów papierniczych, a także pocztówek czy innych pamiątek.

Poczta Polska Malbork godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Malbork najczęściej pozostają niezmienne od poniedziałku do piątku. Oznacza to, że placówka jest otwarta w tych samych godzinach przez cały tydzień roboczy, co umożliwia klientom realizację swoich spraw w dogodnym dla nich czasie. W soboty natomiast godziny otwarcia mogą ulec zmianie i być krótsze niż w pozostałe dni tygodnia. Dlatego też, planując wizytę w Poczcie Polskiej Malbork w sobotę, warto sprawdzić aktualny harmonogram pracy.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Wszystkie dane potrzebne do wysyłki

Klient, chcąc wysłać paczkę z punktu poczty polskiej Malbork powinien znać dane swoje oraz odbiorcy. Każdykod pocztowy dostępny jest na stronie poczta-polska.info.pl. Z tego względu w razie wątpliwości wystarczy podać adres i miejscowość, do której ma trafić przesyłka, by ustalić jaki kod pocztowy mu odpowiada.

Śledź paczkę Malbork

Jeśli chcesz wiedzieć, gdzie jest Twoja przesyłka, możesz to sprawdzić przez usługi Poczty Polskiej w mieście Malbork. Wpisz numer przewozowy w odpowiedniej zakładce, aby poznać aktualne położenie paczki. Trzeba pamiętać, że użytkownicy mogą tylko ustalić ostatni punkt pocztowy lub sortownię, gdzie paczka się pojawiła, nie mogą śledzić trasy na bieżąco. Trudniej jest też śledzić przesyłki zagraniczne, w takim przypadku trzeba skorzystać z systemu zagranicznej instytucji pocztowej.


Liczba wyświetleń: 244

Ostatnio przeglądane: 2024-02-27 03:02:17

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy