Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Malbork 1 Lichnowy Tczewska 6


PNA placówki: 82-224
Miejscowość: Lichnowy
Ulica: Tczewska 6
Gmina: Lichnowy
Powiat: malborski
Województwo: pomorskie

Poczta Polska Lichnowy – aktualne godziny otwarcia placówki, dane adresowe, informacje na temat usług Poczty Polskiej Lichnowy

Usługi Poczty Polskiej w mieście Lichnowy

Poczta Polska w mieście Lichnowy jest placówką oferującą usługi takie jak wysyłka listów, paczek czy też przesyłek. Placówka pocztowa to gwarancja bezpiecznego dostarczenia korespondencji. Szeroka gama usług w placówce, jaką jest Poczta Polska Lichnowy stanowi element, dla którego klienci decydują się na skorzystanie z oferty.

Poczta Polska Lichnowy to nie tylko wysyłanie listów czy paczek. W tej jednostce można również zakupić prezenty okolicznościowe czy przybory biurowe. Placówka Poczty Polskiej w miejscowości Lichnowy jest jednostką dostępną jedynie w wybranych godzinach.

Poczta Polska Lichnowy godziny otwarcia

Przez wszystkie dni robocze placówka Poczty Polskiej Lichnowy działa i prowadzi obsługę klientów. Oczywiście w niektóre dni w roku godziny otwarcia Poczty Polskiej Lichnowy mogą ulec zmianie ze względu na występujące w tygodniu święta. Chcąc uzyskać aktualnie informacje na temat harmonogramu pracy placówki pocztowej Lichnowy, są one dostępne telefoniczne przez infolinię dla zainteresowanych.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska wszystkie dane potrzebne do wysyłki

Przed wysłaniem paczki klient powinien wypełnić ją odpowiednimi danymi osobowymi swoimi oraz odbiorcy. Natomiast kody pocztowe zostały umieszczone na stronie poczta-polska.info.pl.

Kontrola przebytej drogi Poczta Polska

Poczta Polska Lichnowy umożliwia klientowi monitorowanie przebiegu drogi wysłanej przesyłki. Dzięki temu wie gdzie i kiedy jego paczka została przekazana dalej między sortowniami. Opcja monitoringu przesyłki dostępna na stronie poczta-polska.info.pl to również źródło informacji o tym, czy paczka dotarła już na adres docelowy. Warto pamiętać, że system gromadzi więcej danych o przesyłkach krajowych niż zagranicznych.


Liczba wyświetleń: 325

Ostatnio przeglądane: 2024-04-11 22:46:42

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy