Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Margonin Powstańców Wielkopolskich 1


PNA placówki: 64-830
Miejscowość: Margonin
Ulica: Powstańców Wielkopolskich 1
Gmina: Margonin
Powiat: chodzieski
Województwo: wielkopolskie

Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Margonin | Nadaj list, paczkę, lub przelew.

Poczta Polska oferowane usługi w mieście Margonin

Placówka pocztowa mieszcząca się w miejscowości Margonin oferuje szereg usług związanych z wysyłką między innymi listów, paczek i przesyłek. Poczta Polska Margonin zapewnia również dostarczenie korespondencji w jak najkrótszym czasie.

Poczta Margonin godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Margonin są dostosowane do potrzeb klientów, jednak mogą się różnić w zależności od dnia tygodnia czy okoliczności. W dni robocze placówka Poczty Polskiej Margonin jest otwarta od poniedziałku do piątku, a jej harmonogram pracy jest podobny. W soboty godziny otwarcia mogą być inne, dlatego zaleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Jak wysłać paczkę Poczty Polskiej?

Jedną z najpopularniejszych metod nadawania przesyłek jest zrobienie tego w sposób tradycyjny w wybranej placówce Poczty Polskiej [miasto]. Wystarczy przygotować dokładny adres odbiorcy i uzupełnić dane na otrzymanej w okienku etykiecie. Po jej przyklejeniu należy już tylko wnieść konieczne opłaty.

Przebyta droga przesyłki

Za pomocą strony poczta-polska.info.pl w odpowiedniej zakładce oddział poczty w mieście Margonin daje możliwość sprawdzenia przebytej przez przesyłkę drogi. Warto więc skorzystać z tej opcji i sprawdzić jak daleko jeszcze musi dotrzeć przesyłka, a także przewidywany czas jej dostarczenia. W tym celu należy wprowadzić otrzymany numer przesyłki i wyszukać go w systemie. Jeżeli nie pojawi się żaden wynik, powinno się zweryfikować poprawność wprowadzonego ciągu znaków.


Liczba wyświetleń: 255

Ostatnio przeglądane: 2024-04-11 14:58:52

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy