Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Mierzęcice Wolności 95


PNA placówki: 42-460
Miejscowość: Mierzęcice
Ulica: Wolności 95
Gmina: Mierzęcice
Powiat: będziński
Województwo: śląskie

Poczta Polska Mierzęcice – aktualne godziny otwarcia placówki, dane adresowe, informacje na temat usług Poczty Polskiej Mierzęcice

Usługi Poczty Polskiej w mieście Mierzęcice

Poczta Polska w mieście Mierzęcice jest placówką oferującą usługi takie jak wysyłka listów, paczek czy też przesyłek. Placówka pocztowa to gwarancja bezpiecznego dostarczenia korespondencji. Szeroka gama usług w placówce, jaką jest Poczta Polska Mierzęcice stanowi element, dla którego klienci decydują się na skorzystanie z oferty.

Poczta Polska Mierzęcice to nie tylko wysyłanie listów czy paczek. W tej jednostce można również zakupić prezenty okolicznościowe czy przybory biurowe. Placówka Poczty Polskiej w miejscowości Mierzęcice jest jednostką dostępną jedynie w wybranych godzinach.

Poczta Polska Mierzęcice godziny otwarcia

Przez wszystkie dni robocze placówka Poczty Polskiej Mierzęcice działa i prowadzi obsługę klientów. Oczywiście w niektóre dni w roku godziny otwarcia Poczty Polskiej Mierzęcice mogą ulec zmianie ze względu na występujące w tygodniu święta. Chcąc uzyskać aktualnie informacje na temat harmonogramu pracy placówki pocztowej Mierzęcice, są one dostępne telefoniczne przez infolinię dla zainteresowanych.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Nadaj paczkę bez wychodzenia z domu w mieście Mierzęcice

Nie musisz już wychodzić z domu, by nadać przesyłkę w Warszawie. Dzięki elektronicznym usługom Poczty Polskiej takim jak eNadawca możesz wysłać paczkę bez konieczności odwiedzenia placówki. Wypełnij formularz online, wydrukuj etykiety i przyklej je do paczki, a następnie przekaż je kurierowi Poczty Polskiej w miejscowości Mierzęcice. Dzięki systemowi eMonitoring, będziesz mógł śledzić przesyłkę na każdym etapie.

Kontrola przebytej drogi Poczta Polska

Poczta Polska Mierzęcice umożliwia klientowi monitorowanie przebiegu drogi wysłanej przesyłki. Dzięki temu wie gdzie i kiedy jego paczka została przekazana dalej między sortowniami. Opcja monitoringu przesyłki dostępna na stronie poczta-polska.info.pl to również źródło informacji o tym, czy paczka dotarła już na adres docelowy. Warto pamiętać, że system gromadzi więcej danych o przesyłkach krajowych niż zagranicznych.


Liczba wyświetleń: 750

Ostatnio przeglądane: 2024-05-24 20:57:47

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy