Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Mrągowo 1 Królewiecka 39


PNA placówki: 11-700
Miejscowość: Mrągowo
Ulica: Królewiecka 39
Gmina: Mrągowo
Powiat: mrągowski
Województwo: warmińsko-mazurskie

Poczta Polska w Mrągowo - szybkie i niezawodne usługi. Sprawdź godziny otwarcia placówki w Mrągowo.

Wszystkie świadczone usługi Poczta Mrągowo

Za pomocą poczty Mrągowo można wykonać takie czynności jak nadanie paczki, listu lub przesyłki. Dobrze jest wiedzieć, że nadana korespondencja z poczty w Mrągowo zostanie w nienaruszonym stanie dostarczona do odbiorcy.

Godziny otwarcia Poczta Mrągowo

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Mrągowo są dostosowane do potrzeb klientów. Aby upewnić się co do aktualnych godzin otwarcia, warto skontaktować się bezpośrednio z placówką w celu weryfikacji danych. Tradycyjnie godziny otwarcia Poczty Polskiej Mrągowo pozostają niezmienne od poniedziałku do piątku. Jeżeli placówka działa w soboty, w ten dzień harmonogram pracy może być zmieniony.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane potrzebne do wysyłki Poczta Polska

Paczka musi mieć odpowiednio zaadresowane dane nadawcy oraz odbiorcy. Jeśli ktoś zapomniałby kodu pocztowego, nic nie szkodzi, gdyż podane są one na stronie poczta-polska.info.pl.

Sprawdzenie paczki Poczta Polska

Poczta w mieście Mrągowo daje klientowi za pomocą strony poczta-polska.info.pl możliwość sprawdzenia trasy, którą przebyła nadana przesyłka. Aby to sprawdzić, wystarczy wybrać odpowiednią zakładkę i kierować się instrukcjami zamieszczonymi na stronie. Konieczne będzie wprowadzenie numeru przesyłki, który jest unikalny dla każdej paczki w systemie. Jeżeli nie pojawią się żadne informacje, należy zweryfikować poprawność przepisanych znaków.


Liczba wyświetleń: 266

Ostatnio przeglądane: 2024-04-21 16:01:05

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy