Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Mrągowo 1 Grunwaldzka 1


PNA placówki: 11-709
Miejscowość: Mrągowo
Ulica: Grunwaldzka 1
Gmina: Mrągowo
Powiat: mrągowski
Województwo: warmińsko-mazurskie

Poczta Polska w Mrągowo. Godziny otwarcia placówki w Mrągowo i dane adresowe.

Poczta Polska Mrągowo usługi

Odwiedzając placówkę poczty w mieście Mrągowo uzyskasz możliwość wysłania listów, paczek oraz przesyłek. Poczta w miejscowości Mrągowo zapewnia doręczenie korespondencji do odbiorcy.

Mrągowo Poczta Polska godziny otwarcia

Poczta Polska Mrągowo działa w podobnych godzinach we wszystkie dni robocze. W soboty Poczta Polska Mrągowo godziny otwarcia mogła ustanowić inaczej niż w pozostałe dni. Z tego względu zaleca się skontaktowanie bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji na ten temat. Warto również pamiętać, że w dni poprzedzające święta godziny otwarcia placówki mogą być również inne, więc warto sprawdzić te informacje przed planowaną wizytą.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Jak nadać paczkę pocztową?

Osoby zainteresowanie nadaniem paczki do 10 kilogramów w miejscowości [miasto] mogą skorzystać z usług dowolnie wybranej placówki poczty. Do nadania przesyłki konieczne będzie jej poprawne zaadresowanie, a także wniesienie stosownej opłaty. Aktualny koszt nadania paczki można sprawdzić w cenniku poczty polskiej. Trzeba również pamiętać, że maksymalna suma wymiarów paczki nie może przekroczyć 300 cm.

Śledzenie paczek Mrągowo

Jeśli chcesz śledzić, gdzie jest Twoja przesyłka, możesz skorzystać z narzędzi dostępnych na oficjalnej stronie Poczty Polskiej. Wprowadzenie numeru przewozowego w odpowiednie pole pozwoli Ci na poznanie ostatnich punktów pocztowych, gdzie przesyłka się znajdowała lub sortowni przesyłek Poczty Polskiej. Monitorowanie przesyłek, które zostały nadane w mieście Mrągowo jest łatwe i wygodne.


Liczba wyświetleń: 533

Ostatnio przeglądane: 2024-04-19 15:04:19

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy