Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Niemica 19


PNA placówki: 76-143
Miejscowość: Niemica 19
Gmina: Malechowo
Powiat: sławieński
Województwo: zachodniopomorskie

Znajdź najbliższą placówkę Poczty Polskiej w Niemica i skorzystaj z oferowanych usług. Sprawdź aktualne godziny otwarcia i cennik.

Poczta Polska usługi na terenie miasta Niemica

Możliwość wysłania paczek, listów, a także przesyłek pocztowych, jaką oferuje punkt poczty Niemica jest niewątpliwie bardzo wygodną opcją dla wszystkich klientów. Sprawdź aktualne informacje o cenniku na stronie pocz-polska.info.pl

Poczta Polska Niemica godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w mieście Niemica są zazwyczaj niezmienne od poniedziałku do piątku. Oznacza to, że placówka jest otwarta w podobnym czasie od poniedziałku do piątku, umożliwiając klientom realizację swoich potrzeb w dogodnym dla nich czasie. Natomiast w soboty godziny otwarcia Poczty Polskiej Niemica mogą ulec zmianie. Warto więc sprawdzić aktualne godziny otwarcia przed wizytą na poczcie w mieście Niemica. W niektórych przypadkach Poczta Polska Niemica może być zamknięta w soboty, zwłaszcza w okresie świątecznym. W takim przypadku warto skontaktować się z placówką telefonicznie lub sprawdzić informacje na stronie internetowej Poczty Polskiej.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Wszystkie niezbędne dane

Chcąc nadać paczkę, należy znać dane swoje oraz osoby, do której paczka ma być dostarczona. W przypadku gdy kod pocztowy nie jest znany nadawcy, może odnaleźć go na stronie poczta-polska.info.pl.

Sprawdzenie paczki Poczta Polska

Poczta w mieście Niemica daje klientowi za pomocą strony poczta-polska.info.pl możliwość sprawdzenia trasy, którą przebyła nadana przesyłka. Aby to sprawdzić, wystarczy wybrać odpowiednią zakładkę i kierować się instrukcjami zamieszczonymi na stronie. Konieczne będzie wprowadzenie numeru przesyłki, który jest unikalny dla każdej paczki w systemie. Jeżeli nie pojawią się żadne informacje, należy zweryfikować poprawność przepisanych znaków.


Liczba wyświetleń: 50

Ostatnio przeglądane: 2023-03-19 07:07:47

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy