Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Oborniki 11 Listopada 2


PNA placówki: 64-600
Miejscowość: Oborniki
Ulica: 11 Listopada 2
Gmina: Oborniki
Powiat: obornicki
Województwo: wielkopolskie

Poczta Polska Oborniki – aktualne godziny otwarcia placówki, dane adresowe, informacje na temat usług Poczty Polskiej Oborniki

Usługi Poczty Polskiej w mieście Oborniki

Poczta Polska w mieście Oborniki jest placówką oferującą usługi takie jak wysyłka listów, paczek czy też przesyłek. Placówka pocztowa to gwarancja bezpiecznego dostarczenia korespondencji. Szeroka gama usług w placówce, jaką jest Poczta Polska Oborniki stanowi element, dla którego klienci decydują się na skorzystanie z oferty.

Poczta Polska Oborniki to nie tylko wysyłanie listów czy paczek. W tej jednostce można również zakupić prezenty okolicznościowe czy przybory biurowe. Placówka Poczty Polskiej w miejscowości Oborniki jest jednostką dostępną jedynie w wybranych godzinach.

Poczta Polska Oborniki godziny otwarcia

Przez wszystkie dni robocze placówka Poczty Polskiej Oborniki działa i prowadzi obsługę klientów. Oczywiście w niektóre dni w roku godziny otwarcia Poczty Polskiej Oborniki mogą ulec zmianie ze względu na występujące w tygodniu święta. Chcąc uzyskać aktualnie informacje na temat harmonogramu pracy placówki pocztowej Oborniki, są one dostępne telefoniczne przez infolinię dla zainteresowanych.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska wszystkie dane przydatne do wysyłki

Nadanie przesyłki z punktu poczty w mieście Oborniki wymaga wcześniejszego jej zaadresowania. Należy uzupełnić ją o dane osobowe swoje oraz odbiorcy. Natomiast kody pocztowe znaleźć można na stronie poczta-polska.info.pl.

Przebyta droga przesyłki Poczta Polska

Możliwe jest sprawdzenie jaką drogę przebyła nadana paczka, za pomocą strony poczta-polska.info.pl. Poprzez odpowiednią zakładkę punkt poczty w miejscowości Oborniki daje możliwość sprawdzenia poszczególnych etapów na trasie od nadawcy do odbiorcy. W tym celu należy wprowadzić numer przesyłki, który może składać się z 19 cyfr lub kombinacji liter i cyfr różnej długości.


Liczba wyświetleń: 187

Ostatnio przeglądane: 2024-04-12 09:36:35

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy