Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Oborniki k. Poznania 1 Marszałka Józefa Piłsudskiego 30


PNA placówki: 64-600
Miejscowość: Oborniki
Ulica: Marszałka Józefa Piłsudskiego 30
Gmina: Oborniki
Powiat: obornicki
Województwo: wielkopolskie

Znajdź najbliższą placówkę Poczty Polskiej w Oborniki i skorzystaj z oferowanych usług. Sprawdź aktualne godziny otwarcia i cennik.

Poczta Polska usługi na terenie miasta Oborniki

Możliwość wysłania paczek, listów, a także przesyłek pocztowych, jaką oferuje punkt poczty Oborniki jest niewątpliwie bardzo wygodną opcją dla wszystkich klientów. Sprawdź aktualne informacje o cenniku na stronie pocz-polska.info.pl

Poczta Polska Oborniki godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w mieście Oborniki są zazwyczaj niezmienne od poniedziałku do piątku. Oznacza to, że placówka jest otwarta w podobnym czasie od poniedziałku do piątku, umożliwiając klientom realizację swoich potrzeb w dogodnym dla nich czasie. Natomiast w soboty godziny otwarcia Poczty Polskiej Oborniki mogą ulec zmianie. Warto więc sprawdzić aktualne godziny otwarcia przed wizytą na poczcie w mieście Oborniki. W niektórych przypadkach Poczta Polska Oborniki może być zamknięta w soboty, zwłaszcza w okresie świątecznym. W takim przypadku warto skontaktować się z placówką telefonicznie lub sprawdzić informacje na stronie internetowej Poczty Polskiej.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Niezbędne dane do wysyłki

W celu nadania przesyłki z oddziału Poczty Polskiej Obornikipotrzebne będą niezbędne dane do wysyłki. Bez określenia dokładnego adresu list czy paczka nie będzie mógł dotrzeć do adresata i nastąpi zwrot do nadawcy. Informacje takie jak kod pocztowy znajdziesz w serwisie poczta-polska.info.pl.

Śledzenie przesyłek Poczta Polska Oborniki

Każda paczka lub przesyłka nadana z placówki poczty w mieście Oborniki może być śledzona. Poczta Polska umożliwia monitoring paczek przekazywanych między sortowniami. Dzięki stronie poczta-polska.info.pl odbiorca ma możliwość sprawdzenia gdzie aktualnie znajduje się jego paczka. Udostępnione przez Pocztę Polską śledzenie paczek jest szczególnie istotne dla osób odbierających pakunek w placówce poczty Oborniki.


Liczba wyświetleń: 319

Ostatnio przeglądane: 2024-05-27 23:00:39

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy