Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Olkusz Kazimierza Wielkiego 58 A


PNA placówki: 32-300
Miejscowość: Olkusz
Ulica: Kazimierza Wielkiego 58 A
Gmina: Olkusz
Powiat: olkuski
Województwo: małopolskie

Poczta Polska w Olkusz. Godziny otwarcia placówki w Olkusz i dane adresowe.

Poczta Polska Olkusz usługi

Odwiedzając placówkę poczty w mieście Olkusz uzyskasz możliwość wysłania listów, paczek oraz przesyłek. Poczta w miejscowości Olkusz zapewnia doręczenie korespondencji do odbiorcy.

Olkusz Poczta Polska godziny otwarcia

Poczta Polska Olkusz działa w podobnych godzinach we wszystkie dni robocze. W soboty Poczta Polska Olkusz godziny otwarcia mogła ustanowić inaczej niż w pozostałe dni. Z tego względu zaleca się skontaktowanie bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji na ten temat. Warto również pamiętać, że w dni poprzedzające święta godziny otwarcia placówki mogą być również inne, więc warto sprawdzić te informacje przed planowaną wizytą.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Przydatne dane do wysyłki Poczta Polska

Celem wysłania paczki z punktu w Olkusz należy najpierw odpowiednio ją zaadresować, umieszczając dane nadawcy oraz odbiorcy. Wszystkie przydatne informacje zostały umieszczone na stronie.

Sprawdzenie paczki Poczta Polska

Poczta w mieście Olkusz daje klientowi za pomocą strony poczta-polska.info.pl możliwość sprawdzenia trasy, którą przebyła nadana przesyłka. Aby to sprawdzić, wystarczy wybrać odpowiednią zakładkę i kierować się instrukcjami zamieszczonymi na stronie. Konieczne będzie wprowadzenie numeru przesyłki, który jest unikalny dla każdej paczki w systemie. Jeżeli nie pojawią się żadne informacje, należy zweryfikować poprawność przepisanych znaków.


Liczba wyświetleń: 1360

Ostatnio przeglądane: 2024-04-19 09:34:03

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy