Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Brzesko 1 Iwkowa 509


PNA placówki: 32-861
Miejscowość: Iwkowa 509
Gmina: Iwkowa
Powiat: brzeski
Województwo: małopolskie

Poczta Polska w Iwkowa. Godziny otwarcia placówki w Iwkowa i dane adresowe.

Poczta Polska Iwkowa usługi

Odwiedzając placówkę poczty w mieście Iwkowa uzyskasz możliwość wysłania listów, paczek oraz przesyłek. Poczta w miejscowości Iwkowa zapewnia doręczenie korespondencji do odbiorcy.

Iwkowa Poczta Polska godziny otwarcia

Poczta Polska Iwkowa działa w podobnych godzinach we wszystkie dni robocze. W soboty Poczta Polska Iwkowa godziny otwarcia mogła ustanowić inaczej niż w pozostałe dni. Z tego względu zaleca się skontaktowanie bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji na ten temat. Warto również pamiętać, że w dni poprzedzające święta godziny otwarcia placówki mogą być również inne, więc warto sprawdzić te informacje przed planowaną wizytą.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska wszystkie dane do wysyłki

Dane osobowe są niezbędne do nadania jakiejkolwiek paczki. Klient nie musi pamiętać kodów pocztowych , ponieważ są one dostępne na stronie poczta-polska.info.pl

Poczta Polska Iwkowa kontrola przesyłki

Każdy klient nadający przesyłkę z poczty Iwkowa ma wgląd w drogę, którą przebyła jego paczka. W celu sprawdzenia aktualnego miejsca położenia paczki należy udać się na stronę poczta-polska.info.pl i wybrać odpowiednią zakładkę.

Kolejnym krokiem jest wpisanie numer listu przewozowego znajdującego się na druku przekazanym do klienta przez pracownika Poczty Polskiej Iwkowa. Po wprowadzeniu tych danych system wyświetli aktualny stan paczki, wskazując miejsce jej przebywania oraz ewentualne opóźnienia w dostarczeniu. W przypadku pytań lub wątpliwości można skontaktować się z obsługą klienta za pomocą dostępnych na stronie kontaktów lub odwiedzić najbliższe biuro pocztowe w celu uzyskania pomocy.


Liczba wyświetleń: 625

Ostatnio przeglądane: 2024-06-19 22:12:58

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy