Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Ostrołęka 2 Rzekuń Kościuszki 40


PNA placówki: 07-411
Miejscowość: Rzekuń
Ulica: Kościuszki 40
Gmina: Rzekuń
Powiat: ostrołęcki
Województwo: mazowieckie

Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Rzekuń | Nadaj list, paczkę, lub przelew.

Poczta Polska oferowane usługi w mieście Rzekuń

Placówka pocztowa mieszcząca się w miejscowości Rzekuń oferuje szereg usług związanych z wysyłką między innymi listów, paczek i przesyłek. Poczta Polska Rzekuń zapewnia również dostarczenie korespondencji w jak najkrótszym czasie.

Poczta Rzekuń godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Rzekuń są dostosowane do potrzeb klientów, jednak mogą się różnić w zależności od dnia tygodnia czy okoliczności. W dni robocze placówka Poczty Polskiej Rzekuń jest otwarta od poniedziałku do piątku, a jej harmonogram pracy jest podobny. W soboty godziny otwarcia mogą być inne, dlatego zaleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Nadaj paczkę bez wychodzenia z domu w mieście Rzekuń

Nie musisz już wychodzić z domu, by nadać przesyłkę w Warszawie. Dzięki elektronicznym usługom Poczty Polskiej takim jak eNadawca możesz wysłać paczkę bez konieczności odwiedzenia placówki. Wypełnij formularz online, wydrukuj etykiety i przyklej je do paczki, a następnie przekaż je kurierowi Poczty Polskiej w miejscowości Rzekuń. Dzięki systemowi eMonitoring, będziesz mógł śledzić przesyłkę na każdym etapie.

Śledzenie paczek Rzekuń

Jeśli chcesz śledzić, gdzie jest Twoja przesyłka, możesz skorzystać z narzędzi dostępnych na oficjalnej stronie Poczty Polskiej. Wprowadzenie numeru przewozowego w odpowiednie pole pozwoli Ci na poznanie ostatnich punktów pocztowych, gdzie przesyłka się znajdowała lub sortowni przesyłek Poczty Polskiej. Monitorowanie przesyłek, które zostały nadane w mieście Rzekuń jest łatwe i wygodne.


Liczba wyświetleń: 329

Ostatnio przeglądane: 2024-07-18 05:10:12

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy