Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Zalas 106A


PNA placówki: 07-438
Miejscowość: Zalas 106A
Gmina: Łyse
Powiat: ostrołęcki
Województwo: mazowieckie

Znajdź aktualne godziny otwarcia Poczty Polskiej w Zalas oraz informacje na temat dostępnych usług i cennika.

Wszystkie oferowane usługi Poczty Polskiej w mieście Zalas

Usługi, jakie może zaoferować klientowi punkt poczty w Zalas to między innymi wysyłka listów, przesyłek czy też paczek. Celem dowiedzenia się więcej odwiedź stronę poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Zalas godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Zalas standardowo pozostają niezmienne od poniedziałku do piątku. Należy jednak pamiętać, że nie jest to regułą i Poczta Polska Zalas godziny otwarcia może posiadać inne każdego dnia. W celu weryfikacji harmonogramu pracy można skontaktować się z placówką telefonicznie.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane do wysłania listu

W celu przesłania listu z wykorzystaniem usług Poczty Polskiej, konieczne będzie jego poprawne zaadresowanie. Należy określić imię i nazwisko odbiorcy, ulicę i numer mieszkania, a także kod pocztowy i miejscowość, do której ma trafić list. Jeżeli nie masz pewności, jaki kod pocztowy wpisać, serwis poczta-polska.info.pl umożliwia sprawdzenie kodu obowiązującego w danym regionie.

Przebyta droga przesyłki Poczta Polska

Możliwe jest sprawdzenie jaką drogę przebyła nadana paczka, za pomocą strony poczta-polska.info.pl. Poprzez odpowiednią zakładkę punkt poczty w miejscowości Zalas daje możliwość sprawdzenia poszczególnych etapów na trasie od nadawcy do odbiorcy. W tym celu należy wprowadzić numer przesyłki, który może składać się z 19 cyfr lub kombinacji liter i cyfr różnej długości.


Liczba wyświetleń: 226

Ostatnio przeglądane: 2024-05-18 03:31:43

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy