Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Oświęcim Grojec Główna 1


PNA placówki: 32-600
Miejscowość: Grojec
Ulica: Główna 1
Gmina: Oświęcim
Powiat: oświęcimski
Województwo: małopolskie

Znajdź aktualne godziny otwarcia Poczty Polskiej w Grojec oraz informacje na temat dostępnych usług i cennika.

Poczta Polska Grojec usługi

Placówki Poczty Polskiej umożliwiają między innymi odbieranie i nadawanie listów, paczek oraz przesyłek. Realizuje się także przekazy pieniężne na terenie kraju i za granicą. Istnieje również możliwość zakupienia materiałów papierniczych, takich jak koperty, znaczki czy też papier do pakowania.

Godziny pracy placówki pocztowej Grojec

Placówka posiada godziny otwarcia przystosowane do lokalnego zapotrzebowania klientów. Istnieją jednak sytuacje, w których godziny pracy placówki mogą się zmienić, np. dni wolne od pracy. Przed udaniem się na pocztę warto zatem uzyskać niezbędne informacje o godzinach otwarcia Poczty Polskiej w najlepiej skontaktować się bezpośrednio z oddziałem bądź sprawdzić na portalu informacyjnym Poczty Polskiej.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Wszystkie dane potrzebne do wysyłki Poczta Polska

Klient powinien znać wszystkie niezbędne dane jakie potrzebne są, aby paczka została nadana. Jeśli nie pamięta się kodu pocztowego, wystarczy wejść na stronę poczta-polska.info.pl i sprawdzić wszystkie potrzebne kody.

Monitoruj swoją paczkę – Poczta Polska Grojec

Poczta na terenie miasta Grojec daje możliwość sprawdzenia przebytej przez paczkę drogi. Warto skorzystać z tej opcji przez stronę poczta-polska.info.pl. Śledzenie paczek online jakie umożliwia Poczta Polska jest najczęściej stosowana przez odbiorców przesyłek. Zdarzają się jednak sytuacje, w których to nadawca chce sprawdzić gdzie jest paczka. Oczywiście Poczta Polska w Grojec, umożliwia uzyskanie informacji na ten temat również nadawcom. Konieczne jest jedynie wpisanie numeru listu przewozowego.


Liczba wyświetleń: 309

Ostatnio przeglądane: 2024-02-27 02:43:29

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy