Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Pabianice 3 Zamkowa 42


PNA placówki: 95-201
Miejscowość: Pabianice
Ulica: Zamkowa 42
Gmina: Pabianice
Powiat: pabianicki
Województwo: łódzkie

Bezproblemowo wysyłaj przesyłki z Pocztą Polską w Pabianice. Sprawdź aktualne godziny otwarcia oraz dane adresowe placówki.

Świadczone usługi Poczta Polska Pabianice

Poczta Polska punkt Pabianice udostępnia klientowi szereg możliwości dotyczących wysyłek paczek, przesyłek, bądź listów. Wszystkie niezbędne informacje znajdują się na stronie poczta-polska.info.pl. Dodatkowo stacjonarnie w placówce można opłacić rachunki, a także dokonać przelewu pocztowego. Poza tymi tradycyjnymi usługami Poczta Polska Pabianice umożliwia odwiedzającym placówkę klientom na zakup wielu artykułów.

Poczta Polska Pabianice godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w mieście Pabianice zwykle pozostają niezmienne w dni od poniedziałku do piątku. Harmonogram pracy Poczty Polskiej w miejscowości Pabianice we wszystkie dni robocze. Warto pamiętać, że Poczta Polska Pabianice godziny otwarcia może zmienić na jeden lub kilka dni. Takie wyjątkowe sytuacje zdarzają się najczęściej przed świętami.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Nadanie przesyłki Poczta Polska

Wyróżnia się kilka metod nadawania przesyłek z wykorzystaniem usług Poczty Polskiej. Jedną z nich jest nadawanie online w aplikacji "Nadaj przesyłkę". Wystarczy uzupełnić formularz, wydrukować przygotowaną etykietę i umieścić ją na paczce. Następnie należy wybrać jedną z wielu placówek poczty w mieście [miasto] i opłacić należności. Przygotowanie wysyłki w ten sposób oszczędza czas klientów i zwiększa komfort korzystania z usług Poczty Polskiej.

Nadanie przesyłki - niezbędne informacje

Aby wysłać paczkę, należy podać podstawowe dane do wysyłki takie jak adres nadawcy, adres odbiorcy oraz kody pocztowe. W ten sposób pracownicy poczty będą w stanie przekazywać paczkę między poszczególnymi sortowniami, aż dotrze do miejscowości adresata. Poszczególne etapy przekazywania paczki można śledzić dzięki usłudze emonitoring po wprowadzeniu numeru przesyłki. W obrocie krajowym system zwraca informacje na temat listów poleconych, paczek pocztowych, paczek 24, paczek 48, przesyłek Pocztex oraz przesyłek firmowych.


Liczba wyświetleń: 747

Ostatnio przeglądane: 2024-05-25 13:38:54

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy