Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Parczew Kościelna 7


PNA placówki: 21-200
Miejscowość: Parczew
Ulica: Kościelna 7
Gmina: Parczew
Powiat: parczewski
Województwo: lubelskie

Szybko i sprawnie wysyłaj przesyłki z Pocztą Polską w Parczew. Sprawdź aktualne godziny otwarcia oraz dane adresowe placówki.

Poczta Polska Parczew wszystkie dostępne usługi

Placówka pocztowa w mieście Parczew daje klientowi szereg usług wysyłkowych, począwszy od listów, poprzez paczki i przesyłki. W celu zdobycia informacji warto odwiedzić stronę poczta-polska.info.pl.

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w mieście Parczew

Poczta Polska Parczew jest otwarta w godzinach umożliwiających każdemu zrealizowanie swoich spraw. W dni robocze Poczta Polska Parczew godziny otwarcia ustaliła odpowiednio, aby wszyscy interesanci byli w stanie skorzystać z oferowanych usług. Jednakże warto pamiętać, że w dni poprzedzające święta oraz w soboty godziny otwarcia placówki mogą się różnić od pozostałych dni tygodnia, dlatego zalecamy kontakt z placówką w Poczty Polskiej Parczew w celu uzyskania aktualnych informacji o godzinach otwarcia.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Istotne dane Poczta Polska

Wszystkie dane powinny zostać zapisane przed nadaniem paczki. W przeciwnym wypadku paczka nie może zostać wysłana. W celu sprawdzenia kodów pocztowych warto jest skorzystać ze strony poczta-polska.info.pl.

Śledzenie paczek Poczta Polska

Poczta Polska umożliwia śledzenie paczek, co pozwala klientom na bieżące monitorowanie położenia swojej przesyłki. Warto pamiętać, że udostępnione informacje będą składały się z listy odwiedzonych przez paczkę sortowni oraz wszystkie pozostałe zdarzenia. Nie jest możliwe śledzenie paczki w czasie rzeczywistym.


Liczba wyświetleń: 259

Ostatnio przeglądane: 2024-06-20 01:15:05

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy