Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Parczew Kolejowa 1


PNA placówki: 21-200
Miejscowość: Parczew
Ulica: Kolejowa 1
Gmina: Parczew
Powiat: parczewski
Województwo: lubelskie

Dzięki stronie poczta-polska.info.pl klient może dowiedzieć się jakie usługi daje mu Urząd Pocztowy w Parczew w powiecie parczewski. Wpadnij na stronę już dziś i znajdź wszystkie potrzebne informacje.

Poczta Polska Parczew wszystkie oferowane usługi

Oddział poczty Parczew oferuje usługi doręczycielskie listów, paczek, a także przesyłek. Wszystkie niezbędne informacje zostały zamieszczone na stronie poczta-polska.info.pl.

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Parczew

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w mieście Parczew są dostosowane do potrzeb mieszkańców i uwzględniają lokalne warunki. Zazwyczaj poczta jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach porannych i popołudniowych, a także w soboty, chociaż w niektórych miejscach może być otwarta również w niedziele. Często godziny otwarcia Poczty Polskiej Parczew są wydłużone w okresie przedświątecznym lub w innych szczególnych okolicznościach. Aby sprawdzić dokładne godziny otwarcia Poczty Polskiej Parczew, najlepiej skontaktować się bezpośrednio z placówką pocztową lub zajrzeć na stronę internetową Poczty Polskiej.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Wszystkie niezbędne dane Poczta Polska

Nadawca przed wysłaniem paczki do adresata winien wcześniej dokładnie zaadresować paczkę swoimi danymi oraz osoby, do której paczka ma być doręczona. W przypadku braku, którejś z danych paczka nie będzie mogła zostać wysłana.

Poczta Polska Parczew – sprawdź swoją paczkę

Poczta na terenie miasta Parczew umożliwia sprawdzenie, gdzie aktualnie znajduje się nasza paczka. Informacje można uzyskać za pomocą strony poczta-polska.info.pl. Wpisując numer nadany przez pocztę w mieście Parczew paczce, wyświetlone zostaną informacje o jej aktualnym położeniu. Jeśli wystąpią jakieś pytania lub wątpliwości, można skontaktować się z jednostką, jaką jest Poczta Polska Parczew.


Liczba wyświetleń: 271

Ostatnio przeglądane: 2024-04-12 07:46:46

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy