Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Parowa 40


PNA placówki: 59-724
Miejscowość: Parowa 40
Gmina: Osiecznica
Powiat: bolesławiecki
Województwo: dolnośląskie

Poczta Polska w Parowa. Godziny otwarcia placówki w Parowa i dane adresowe.

Poczta Polska Parowa usługi

Odwiedzając placówkę poczty w mieście Parowa uzyskasz możliwość wysłania listów, paczek oraz przesyłek. Poczta w miejscowości Parowa zapewnia doręczenie korespondencji do odbiorcy.

Parowa Poczta Polska godziny otwarcia

Poczta Polska Parowa działa w podobnych godzinach we wszystkie dni robocze. W soboty Poczta Polska Parowa godziny otwarcia mogła ustanowić inaczej niż w pozostałe dni. Z tego względu zaleca się skontaktowanie bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji na ten temat. Warto również pamiętać, że w dni poprzedzające święta godziny otwarcia placówki mogą być również inne, więc warto sprawdzić te informacje przed planowaną wizytą.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane do wysyłki

Każda paczka musi posiadać dane nadawcy oraz odbiorcy. Osoba wysyłająca paczkę nie musi martwić się, że nie zna kodu pocztowego, ponieważ jest on dostępny na stronie poczta-polska.info.pl.

Gdzie jest paczka?

Możliwość śledzenia przesyłek Poczty Polskiej jest oferowana wszystkim klientom spółki dzięki systemom trackingowym. Wystarczy przejść do zakładki śledź przesyłkę i wprowadzić numer przewozowy, by wyświetlić ostatnie lokalizacje nadanej paczki. Możliwe jest również oszacowanie czasu dostarczenia przesyłki do punktu docelowego. Śledzenie paczek jest bardzo przydatne, szczególnie dla właścicieli sklepów internetowych. Czas doręczenia przesyłki i możliwość udzielenia informacji o aktualnej lokalizacji paczki znacząco wpływa na ocenę sklepu.


Liczba wyświetleń: 299

Ostatnio przeglądane: 2024-06-13 13:18:57

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy