Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Tomaszów Bolesławiecki 23c


PNA placówki: 59-720
Miejscowość: Tomaszów Bolesławiecki 23c
Gmina: Warta Bolesławiecka
Powiat: bolesławiecki
Województwo: dolnośląskie

Poczta Polska w Tomaszów Bolesławiecki - szybka i niezawodna usługa dostarczania przesyłek. Sprawdź aktualne godziny otwarcia oraz dane adresowe placówki.

Tomaszów Bolesławiecki Poczta Polska wszystkie dostępne usługi

Klient skorzystać może z usług takich jak wysłanie listów, paczek, a także przesyłek na poczcie w punkcie w miejscowości Tomaszów Bolesławiecki. Każda niezbędna informacja dostępna jest na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Tomaszów Bolesławiecki godziny otwarcia

Poczta Polska Tomaszów Bolesławiecki działa w podobnych godzinach od poniedziałku do piątku. Natomiast godziny otwarcia Poczty Polskiej Tomaszów Bolesławiecki w soboty mogą być inne niż w pozostałe dni tygodnia. Z tego względu kontakt bezpośrednio z placówką pocztową Tomaszów Bolesławiecki może okazać się pomocny. Warto pamiętać, że Poczta Polska Tomaszów Bolesławiecki godziny otwarcia może aktualizować i dostosowywać do potrzeb klientów korzystających z usług.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska niezbędne dane do wysyłki

Wysyłając paczkę, pamiętaj o tym, żeby znać dane do wysyłki swoje oraz odbiorcy. Wszystkie potrzebne kody pocztowe znajdziesz na stronie poczta-polska.info.pl

Gdzie jest moja paczka?

Aby dowiedzieć się, gdzie aktualnie znajduje się nadana przesyłka, wystarczy skorzystać z systemu opracowanego przez pocztę polską. Wprowadzając numer przesyłki otrzymany przy nadawaniu, użytkownik otrzyma wszelkie informacje na temat zdarzeń dotyczących nadanej paczki. W ten sposób możliwym będzie również ustalenie, czy paczka dotarła już do odbiorcy.


Liczba wyświetleń: 254

Ostatnio przeglądane: 2024-02-24 05:03:55

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy