Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Brzeźnica 41


PNA placówki: 64-915
Miejscowość: Brzeźnica 41
Gmina: Jastrowie
Powiat: złotowski
Województwo: wielkopolskie

Poczta Polska w Brzeźnica. Aktualne godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Poczta Polska Brzeźnica usługi

W budynku poczty Brzeźnica możliwe jest wysłanie listów, paczek, a także przesyłek. Poczta w mieście Brzeźnica zapewnia niezawodność w dostarczeniu korespondencji do odbiorcy. Oczywiście nie są to jedyne usługi oferowane przez Pocztę Polską w miejscowości Brzeźnica, placówka umożliwia również odwiedzającym opłacenie rachunków czy zrobienie przelewu pocztowego. Usługi Poczty Polskiej Brzeźnica obejmują również sprzedaż artykułów biurowych czy też upominków okazjonalnych.

Poczta Brzeźnica godziny otwarcia

Stacjonarna obsługa klienta na Poczcie w mieście Brzeźnica możliwa jest we wszystkie dni robocze. Godziny otwarcia Poczty Polskiej w miejscowości Brzeźnica są dostosowane do potrzeb osób odwiedzających. W celu weryfikacji aktualnych godzin otwarcia poleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką pocztową.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane potrzebne do wysyłki Poczta Polska

Paczka musi mieć odpowiednio zaadresowane dane nadawcy oraz odbiorcy. Jeśli ktoś zapomniałby kodu pocztowego, nic nie szkodzi, gdyż podane są one na stronie poczta-polska.info.pl.

Śledzenie przesyłek Poczta Polska Brzeźnica

Poczta w miejscowości Brzeźnica umożliwia śledzenie przesyłek poprzez stronę internetową poczta-polska.info.pl. Wystarczy wprowadzić swój numer kodu przewozowego, by wyświetlić aktualne informacje o przesyłce. W przypadku gdy system nie zwróci żadnych danych, problemem może być błędne wprowadzenie ciągu znaków. Gdy kod jest wpisany poprawnie, użytkownik będzie w stanie dowiedzieć się więcej o historii zdarzeń określonej przesyłki.


Liczba wyświetleń: 289

Ostatnio przeglądane: 2024-07-21 05:22:08

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy