Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Złotów al. Piasta 4


PNA placówki: 77-400
Miejscowość: Złotów
Ulica: al. Piasta 4
Gmina: Złotów
Powiat: złotowski
Województwo: wielkopolskie

W Złotów znajdziesz wiele placówek Poczty Polskiej. Sprawdź aktualne godziny otwarcia, dane adresowe i cennik.

Poczta Polska Złotów – usługi

Dzięki punktowi poczty w mieście Złotów klient ma możliwość nadania listu, paczki, bądź nawet przesyłki pocztowej. W celu uzyskania dodatkowych informacji o cenniku danych usług, warto sprawdzić stronę poczta-polska.info.pl. Dodatkowo Poczta Polska Złotów oferuje swoim klientom możliwość zakupu artykułów papierniczych, a także pocztówek czy innych pamiątek.

Poczta Polska Złotów godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Złotów najczęściej pozostają niezmienne od poniedziałku do piątku. Oznacza to, że placówka jest otwarta w tych samych godzinach przez cały tydzień roboczy, co umożliwia klientom realizację swoich spraw w dogodnym dla nich czasie. W soboty natomiast godziny otwarcia mogą ulec zmianie i być krótsze niż w pozostałe dni tygodnia. Dlatego też, planując wizytę w Poczcie Polskiej Złotów w sobotę, warto sprawdzić aktualny harmonogram pracy.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane do wysyłki Poczta Polska

Osoba, która chce nadać paczkę, powinna najpierw dobrze uzupełnić dane osobowe osoby, do której paczka ma być doręczona. W przypadku braku kodu pocztowego, paczka nie może zostać nadana. Dostępne kody znajdują się na stronie poczta-polska.info.pl.

E-monitoring paczki

Każda osoba, która nadała paczkę ma możliwość bezpośredniego sprawdzenia gdzie aktualnie znajduje się nadana paczka. Wystarczy wprowadzić numer przesyłki w odpowiedniej zakładce serwisu pocztowego. Dzięki tej usłudze szybko i łatwo nadawca może śledzić postępy w przesyłce oraz być na bieżąco z jej lokalizacją. Warto pamiętać, że przesyłki krajowe można śledzić w większym zakresie niż zagraniczne. Numer paczki wysłanej poza Polskę zwróci w systemie informacje jedynie o dniu nadania i doręczenia przesyłki.


Liczba wyświetleń: 323

Ostatnio przeglądane: 2024-04-17 15:58:59

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy