Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Piekary Śląskie Prymasa Stefana Wyszyńskiego 37


PNA placówki: 41-941
Miejscowość: Piekary Śląskie
Ulica: Prymasa Stefana Wyszyńskiego 37
Gmina: Piekary Śląskie
Powiat: Piekary Śląskie
Województwo: śląskie

Poczta Polska w Piekary Śląskie. Aktualne godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Poczta Polska Piekary Śląskie usługi

W budynku poczty Piekary Śląskie możliwe jest wysłanie listów, paczek, a także przesyłek. Poczta w mieście Piekary Śląskie zapewnia niezawodność w dostarczeniu korespondencji do odbiorcy. Oczywiście nie są to jedyne usługi oferowane przez Pocztę Polską w miejscowości Piekary Śląskie, placówka umożliwia również odwiedzającym opłacenie rachunków czy zrobienie przelewu pocztowego. Usługi Poczty Polskiej Piekary Śląskie obejmują również sprzedaż artykułów biurowych czy też upominków okazjonalnych.

Poczta Piekary Śląskie godziny otwarcia

Stacjonarna obsługa klienta na Poczcie w mieście Piekary Śląskie możliwa jest we wszystkie dni robocze. Godziny otwarcia Poczty Polskiej w miejscowości Piekary Śląskie są dostosowane do potrzeb osób odwiedzających. W celu weryfikacji aktualnych godzin otwarcia poleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką pocztową.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Wszystkie niezbędne dane Poczta Polska

Nadawca przed wysłaniem paczki do adresata winien wcześniej dokładnie zaadresować paczkę swoimi danymi oraz osoby, do której paczka ma być doręczona. W przypadku braku, którejś z danych paczka nie będzie mogła zostać wysłana.

Śledź paczkę Piekary Śląskie

Jeśli chcesz wiedzieć, gdzie jest Twoja przesyłka, możesz to sprawdzić przez usługi Poczty Polskiej w mieście Piekary Śląskie. Wpisz numer przewozowy w odpowiedniej zakładce, aby poznać aktualne położenie paczki. Trzeba pamiętać, że użytkownicy mogą tylko ustalić ostatni punkt pocztowy lub sortownię, gdzie paczka się pojawiła, nie mogą śledzić trasy na bieżąco. Trudniej jest też śledzić przesyłki zagraniczne, w takim przypadku trzeba skorzystać z systemu zagranicznej instytucji pocztowej.


Liczba wyświetleń: 326

Ostatnio przeglądane: 2024-04-21 16:59:31

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy