Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Płock 13 Narodowych Sił Zbrojnych 6


PNA placówki: 09-417
Miejscowość: Płock
Ulica: Narodowych Sił Zbrojnych 6
Gmina: Płock
Powiat: Płock
Województwo: mazowieckie

Sprawdź godziny otwarcia Poczty Polskiej w Płock oraz dane adresowe placówki. Dowiedz się więcej o usługach Poczty Polskiej w Płock.

Poczta Płock oferowane usługi

Placówka poczty w miejscowości Płock oferuje szereg usług takich jak wysyłka listów, paczek czy przesyłek. Masz pewność, że wysyłając z poczty polskiej w miejscowości Płock twoja paczka dojdzie w idealnym stanie do nadawcy. Oprócz tego Poczta Polska Płock oferuje również usługi takie jak skrytki pocztowe, przyjmowanie przekazów pieniężnych czy obsługę korespondencji firmowej. Możesz również zaopatrzyć się w niezbędne materiały pocztowe, takie jak znaczki czy koperty. Wszystko to sprawia, że placówka poczty w mieście Płock to miejsce, w którym możesz załatwić wszystkie swoje sprawy pocztowe w jednym miejscu.

Godziny otwarcia Poczta Polska Płock

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w Płock są takie same przez cały tydzień. Placówka jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach ustalonych odgórnie. Jest to dość standardowy harmonogram godzin pracy poczty polskiej w Płock, który pozwala na załatwienie wszystkich spraw pocztowych w ciągu dnia. Należy jednak pamiętać, że w dni świąteczne godziny otwarcia jednostki, jaką jest Poczta Polska Płock mogą ulec zmianie.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Jak zaadresować list?

Aby zaadresować kopertę, potrzebne będzie wprowadzenie danych nadawcy oraz odbiorcy. Dane odbiorcy umieszcza się w prawym dolnym rogu listu, a nadawcy w lewym górnym rogu. Dane adresowe składają się z imienia i nazwiska, ulicy wraz z numerem mieszkania, kodu pocztowego i miejscowości. Sprawdź, jaki kod pocztowy występuje pod wskazanym adresem na poczta-polska.info.pl.

Monitoruj swoją paczkę – Poczta Polska Płock

Poczta na terenie miasta Płock daje możliwość sprawdzenia przebytej przez paczkę drogi. Warto skorzystać z tej opcji przez stronę poczta-polska.info.pl. Śledzenie paczek online jakie umożliwia Poczta Polska jest najczęściej stosowana przez odbiorców przesyłek. Zdarzają się jednak sytuacje, w których to nadawca chce sprawdzić gdzie jest paczka. Oczywiście Poczta Polska w Płocku, umożliwia uzyskanie informacji na ten temat również nadawcom. Konieczne jest jedynie wpisanie numeru listu przewozowego.


Liczba wyświetleń: 325

Ostatnio przeglądane: 2024-02-28 17:40:46

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy