Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Płośnica Dworcowa 12


PNA placówki: 13-206
Miejscowość: Płośnica
Ulica: Dworcowa 12
Gmina: Płośnica
Powiat: działdowski
Województwo: warmińsko-mazurskie

Poczta Polska w Płośnica. Aktualne godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Poczta Polska Płośnica usługi

W budynku poczty Płośnica możliwe jest wysłanie listów, paczek, a także przesyłek. Poczta w mieście Płośnica zapewnia niezawodność w dostarczeniu korespondencji do odbiorcy. Oczywiście nie są to jedyne usługi oferowane przez Pocztę Polską w miejscowości Płośnica, placówka umożliwia również odwiedzającym opłacenie rachunków czy zrobienie przelewu pocztowego. Usługi Poczty Polskiej Płośnica obejmują również sprzedaż artykułów biurowych czy też upominków okazjonalnych.

Poczta Płośnica godziny otwarcia

Stacjonarna obsługa klienta na Poczcie w mieście Płośnica możliwa jest we wszystkie dni robocze. Godziny otwarcia Poczty Polskiej w miejscowości Płośnica są dostosowane do potrzeb osób odwiedzających. W celu weryfikacji aktualnych godzin otwarcia poleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką pocztową.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane do wysłania listu

W celu przesłania listu z wykorzystaniem usług Poczty Polskiej, konieczne będzie jego poprawne zaadresowanie. Należy określić imię i nazwisko odbiorcy, ulicę i numer mieszkania, a także kod pocztowy i miejscowość, do której ma trafić list. Jeżeli nie masz pewności, jaki kod pocztowy wpisać, serwis poczta-polska.info.pl umożliwia sprawdzenie kodu obowiązującego w danym regionie.

Poczta Polska droga przesyłki

Za pomocą strony poczta-polska.info.pl punkt poczty w mieście Płośnica daje klientowi możliwość sprawdzenia, gdzie znajduje się jego przesyłka. Wystarczy wybrać odpowiednią zakładkę i postępować zgodnie z instrukcjami. Przede wszystkim, kluczowe będzie wprowadzenie numeru przesyłki. Inaczej nie uda się odszukać jej w systemie.


Liczba wyświetleń: 308

Ostatnio przeglądane: 2024-02-27 02:47:45

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy