Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Podłęże 103


PNA placówki: 32-003
Miejscowość: Podłęże 103
Gmina: Niepołomice
Powiat: wielicki
Województwo: małopolskie

Poczta Polska w Podłęże. Godziny otwarcia placówki w Podłęże i dane adresowe.

Poczta Polska Podłęże usługi

Odwiedzając placówkę poczty w mieście Podłęże uzyskasz możliwość wysłania listów, paczek oraz przesyłek. Poczta w miejscowości Podłęże zapewnia doręczenie korespondencji do odbiorcy.

Podłęże Poczta Polska godziny otwarcia

Poczta Polska Podłęże działa w podobnych godzinach we wszystkie dni robocze. W soboty Poczta Polska Podłęże godziny otwarcia mogła ustanowić inaczej niż w pozostałe dni. Z tego względu zaleca się skontaktowanie bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji na ten temat. Warto również pamiętać, że w dni poprzedzające święta godziny otwarcia placówki mogą być również inne, więc warto sprawdzić te informacje przed planowaną wizytą.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska istotne dane

Każda paczka może zostać wysłana dopiero po uzupełnieniu wymaganych danych nadawcy oraz odbiorcy. Jedną z istotnych rzeczy jest podanie kodów pocztowych, które można znaleźć na stronie poczta-polska.info.pl.

Śledzenie przesyłek Poczta Polska Podłęże

Poczta w miejscowości Podłęże umożliwia śledzenie przesyłek poprzez stronę internetową poczta-polska.info.pl. Wystarczy wprowadzić swój numer kodu przewozowego, by wyświetlić aktualne informacje o przesyłce. W przypadku gdy system nie zwróci żadnych danych, problemem może być błędne wprowadzenie ciągu znaków. Gdy kod jest wpisany poprawnie, użytkownik będzie w stanie dowiedzieć się więcej o historii zdarzeń określonej przesyłki.


Liczba wyświetleń: 401

Ostatnio przeglądane: 2024-02-27 17:32:09

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy