Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Byczyna Stawowa 1


PNA placówki: 46-220
Miejscowość: Byczyna
Ulica: Stawowa 1
Gmina: Byczyna
Powiat: kluczborski
Województwo: opolskie

Poczta Polska w Byczyna. Godziny otwarcia placówki w Byczyna i dane adresowe.

Poczta Polska Byczyna usługi

Odwiedzając placówkę poczty w mieście Byczyna uzyskasz możliwość wysłania listów, paczek oraz przesyłek. Poczta w miejscowości Byczyna zapewnia doręczenie korespondencji do odbiorcy.

Byczyna Poczta Polska godziny otwarcia

Poczta Polska Byczyna działa w podobnych godzinach we wszystkie dni robocze. W soboty Poczta Polska Byczyna godziny otwarcia mogła ustanowić inaczej niż w pozostałe dni. Z tego względu zaleca się skontaktowanie bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji na ten temat. Warto również pamiętać, że w dni poprzedzające święta godziny otwarcia placówki mogą być również inne, więc warto sprawdzić te informacje przed planowaną wizytą.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane do wysłania listu

W celu przesłania listu z wykorzystaniem usług Poczty Polskiej, konieczne będzie jego poprawne zaadresowanie. Należy określić imię i nazwisko odbiorcy, ulicę i numer mieszkania, a także kod pocztowy i miejscowość, do której ma trafić list. Jeżeli nie masz pewności, jaki kod pocztowy wpisać, serwis poczta-polska.info.pl umożliwia sprawdzenie kodu obowiązującego w danym regionie.

Sprawdzenie paczki Poczta Polska

Poczta w mieście Byczyna daje klientowi za pomocą strony poczta-polska.info.pl możliwość sprawdzenia trasy, którą przebyła nadana przesyłka. Aby to sprawdzić, wystarczy wybrać odpowiednią zakładkę i kierować się instrukcjami zamieszczonymi na stronie. Konieczne będzie wprowadzenie numeru przesyłki, który jest unikalny dla każdej paczki w systemie. Jeżeli nie pojawią się żadne informacje, należy zweryfikować poprawność przepisanych znaków.


Liczba wyświetleń: 331

Ostatnio przeglądane: 2024-05-15 19:10:09

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy