Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Prudnik Łangowskiego 1B


PNA placówki: 48-201
Miejscowość: Prudnik
Ulica: Łangowskiego 1B
Gmina: Prudnik
Powiat: prudnicki
Województwo: opolskie

Poczta Polska w Prudnik. Godziny otwarcia placówki w Prudnik i dane adresowe.

Poczta Polska Prudnik usługi

Odwiedzając placówkę poczty w mieście Prudnik uzyskasz możliwość wysłania listów, paczek oraz przesyłek. Poczta w miejscowości Prudnik zapewnia doręczenie korespondencji do odbiorcy.

Prudnik Poczta Polska godziny otwarcia

Poczta Polska Prudnik działa w podobnych godzinach we wszystkie dni robocze. W soboty Poczta Polska Prudnik godziny otwarcia mogła ustanowić inaczej niż w pozostałe dni. Z tego względu zaleca się skontaktowanie bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji na ten temat. Warto również pamiętać, że w dni poprzedzające święta godziny otwarcia placówki mogą być również inne, więc warto sprawdzić te informacje przed planowaną wizytą.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska dane nadawcy i adresata

Tylko dzięki dobremu uzupełnieniu danych nadawcy oraz adresata możliwe jest wysłanie paczki. Do jednych z ważniejszych danych należą kody pocztowe. Dzięki stronie poczta-polska.info.pl są one bardzo łatwe i szybkie do odnalezienia.

Sprawdzenie paczki Poczta Polska

Poczta w mieście Prudnik daje klientowi za pomocą strony poczta-polska.info.pl możliwość sprawdzenia trasy, którą przebyła nadana przesyłka. Aby to sprawdzić, wystarczy wybrać odpowiednią zakładkę i kierować się instrukcjami zamieszczonymi na stronie. Konieczne będzie wprowadzenie numeru przesyłki, który jest unikalny dla każdej paczki w systemie. Jeżeli nie pojawią się żadne informacje, należy zweryfikować poprawność przepisanych znaków.


Liczba wyświetleń: 258

Ostatnio przeglądane: 2024-04-12 00:17:25

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy