Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Rawicz 1 Bojanowo Mickiewicza 12


PNA placówki: 63-940
Miejscowość: Bojanowo
Ulica: Mickiewicza 12
Gmina: Bojanowo
Powiat: rawicki
Województwo: wielkopolskie

Poczta Polska w Bojanowo - szybkie i niezawodne usługi. Sprawdź godziny otwarcia placówki w Bojanowo.

Wszystkie świadczone usługi Poczta Bojanowo

Za pomocą poczty Bojanowo można wykonać takie czynności jak nadanie paczki, listu lub przesyłki. Dobrze jest wiedzieć, że nadana korespondencja z poczty w Bojanowo zostanie w nienaruszonym stanie dostarczona do odbiorcy.

Godziny otwarcia Poczta Bojanowo

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Bojanowo są dostosowane do potrzeb klientów. Aby upewnić się co do aktualnych godzin otwarcia, warto skontaktować się bezpośrednio z placówką w celu weryfikacji danych. Tradycyjnie godziny otwarcia Poczty Polskiej Bojanowo pozostają niezmienne od poniedziałku do piątku. Jeżeli placówka działa w soboty, w ten dzień harmonogram pracy może być zmieniony.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Wszystkie przydatne dane do wysyłki Poczta Polska

Nadanie paczki wymaga od klienta paru istotnych rzeczy. Przede wszystkim musi on znać adres swój oraz docelowy. Aby sprawdzić kody pocztowe, dobrym pomysłem jest odwiedzenie strony poczta-polska.info.pl.

Monitoring przesyłki Poczta Polska

Poczta Polska posiada usługę dostępną dla każdego klienta mająca na celu monitorowanie przesyłki. Opcja monitoringu jest możliwa na stronie poczta-polska.info.pl. Wystarczy wprowadzić posiadany kod przewozowy, by wyświetlić aktualne informacje o przesyłce. Jeżeli wprowadzony numer okaże się błędny lub w systemie nie zarejestrowano informacji na jego temat, użytkownik zostanie o tym powiadomiony odpowiednim komunikatem.


Liczba wyświetleń: 265

Ostatnio przeglądane: 2024-02-28 20:50:34

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy