Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Rybnik 1 Kupiecka 2


PNA placówki: 44-200
Miejscowość: Rybnik
Ulica: Kupiecka 2
Gmina: Rybnik
Powiat: Rybnik
Województwo: śląskie

Poczta Polska w Rybnik. Aktualne godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Poczta Polska Rybnik usługi

W budynku poczty Rybnik możliwe jest wysłanie listów, paczek, a także przesyłek. Poczta w mieście Rybnik zapewnia niezawodność w dostarczeniu korespondencji do odbiorcy. Oczywiście nie są to jedyne usługi oferowane przez Pocztę Polską w miejscowości Rybnik, placówka umożliwia również odwiedzającym opłacenie rachunków czy zrobienie przelewu pocztowego. Usługi Poczty Polskiej Rybnik obejmują również sprzedaż artykułów biurowych czy też upominków okazjonalnych.

Poczta Rybnik godziny otwarcia

Stacjonarna obsługa klienta na Poczcie w mieście Rybnik możliwa jest we wszystkie dni robocze. Godziny otwarcia Poczty Polskiej w miejscowości Rybnik są dostosowane do potrzeb osób odwiedzających. W celu weryfikacji aktualnych godzin otwarcia poleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką pocztową.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska wszystkie dane do wysyłki

Dane osobowe są niezbędne do nadania jakiejkolwiek paczki. Klient nie musi pamiętać kodów pocztowych , ponieważ są one dostępne na stronie poczta-polska.info.pl

Sprawdzenie paczki Poczta Polska Rybnik

Poczta Polska w miejscowości Rybnik daje nam możliwość sprawdzenia drogi przebytej przez paczkę. Zarówno odbiorca, jak i nadawca mogą przy pomocy strony poczta-polska.info.pl sprawdzić gdzie aktualnie przebywa paczka. Aby to zrobić, należy udać się na odpowiednią zakładkę na stronie poczta-polska.info.pl i wpisać numer listu przewozowego. Po wprowadzeniu tych danych system wyświetli aktualny stan paczki, wskazując miejsce jej przebywania. W przypadku pytań lub wątpliwości można skontaktować się z obsługą klienta jednostki Poczta Polska Rybnik za pomocą dostępnych na stronie kanałów kontaktu.


Liczba wyświetleń: 277

Ostatnio przeglądane: 2024-04-23 22:01:19

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy