Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Sadowne Kościuszki 32


PNA placówki: 07-140
Miejscowość: Sadowne
Ulica: Kościuszki 32
Gmina: Sadowne
Powiat: węgrowski
Województwo: mazowieckie

Dowiedz się, jakie usługi oferuje Poczta Polska w Sadowne. Sprawdź godziny otwarcia placówki oraz jej adres.

Dostępne usługi Poczta Polska Sadowne

Poczta mieszcząca się w miejscowości Sadowne daje wiele możliwości, między innymi możliwość wysłania listów, paczek, a także przesyłek. Placówka poczty w mieście Sadowne jest gwarancją pewnego dostarczenia paczki do odbiorcy w idealnym stanie.

Poczta Polska Sadowne godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Sadowne są stałe przez cały tydzień. Oznacza to, że placówka jest otwarta o tej samej porze od poniedziałku do piątku. Należy jednak pamiętać, że w niektóre dni świąteczne godziny otwarcia mogą się różnić. W takich przypadkach informacja o zmianie godzin otwarcia jest zwykle umieszczana na stronie internetowej placówki pocztowej lub wywieszana w widocznym miejscu w budynku poczty. Aktualnie obowiązujące w jednostce Poczta Polska Sadowne godziny otwarcia są dostosowane do potrzeb klientów.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane do wysłania listu

W celu przesłania listu z wykorzystaniem usług Poczty Polskiej, konieczne będzie jego poprawne zaadresowanie. Należy określić imię i nazwisko odbiorcy, ulicę i numer mieszkania, a także kod pocztowy i miejscowość, do której ma trafić list. Jeżeli nie masz pewności, jaki kod pocztowy wpisać, serwis poczta-polska.info.pl umożliwia sprawdzenie kodu obowiązującego w danym regionie.

Poczta Polska Sadowne – sprawdź swoją paczkę

Poczta na terenie miasta Sadowne umożliwia sprawdzenie, gdzie aktualnie znajduje się nasza paczka. Informacje można uzyskać za pomocą strony poczta-polska.info.pl. Wpisując numer nadany przez pocztę w mieście Sadowne paczce, wyświetlone zostaną informacje o jej aktualnym położeniu. Jeśli wystąpią jakieś pytania lub wątpliwości, można skontaktować się z jednostką, jaką jest Poczta Polska Sadowne.


Liczba wyświetleń: 226

Ostatnio przeglądane: 2024-04-18 18:59:05

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy