Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Sadów Powstańców Śląskich 81


PNA placówki: 42-700
Miejscowość: Sadów
Ulica: Powstańców Śląskich 81
Gmina: Koszęcin
Powiat: lubliniecki
Województwo: śląskie

Poczta Polska w Sadów. Godziny otwarcia placówki w Sadów i dane adresowe.

Poczta Polska Sadów usługi

Odwiedzając placówkę poczty w mieście Sadów uzyskasz możliwość wysłania listów, paczek oraz przesyłek. Poczta w miejscowości Sadów zapewnia doręczenie korespondencji do odbiorcy.

Sadów Poczta Polska godziny otwarcia

Poczta Polska Sadów działa w podobnych godzinach we wszystkie dni robocze. W soboty Poczta Polska Sadów godziny otwarcia mogła ustanowić inaczej niż w pozostałe dni. Z tego względu zaleca się skontaktowanie bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji na ten temat. Warto również pamiętać, że w dni poprzedzające święta godziny otwarcia placówki mogą być również inne, więc warto sprawdzić te informacje przed planowaną wizytą.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Nadaj paczkę bez wychodzenia z domu w mieście Sadów

Nie musisz już wychodzić z domu, by nadać przesyłkę w Warszawie. Dzięki elektronicznym usługom Poczty Polskiej takim jak eNadawca możesz wysłać paczkę bez konieczności odwiedzenia placówki. Wypełnij formularz online, wydrukuj etykiety i przyklej je do paczki, a następnie przekaż je kurierowi Poczty Polskiej w miejscowości Sadów. Dzięki systemowi eMonitoring, będziesz mógł śledzić przesyłkę na każdym etapie.

Gdzie jest moja paczka?

Aby dowiedzieć się, gdzie aktualnie znajduje się nadana przesyłka, wystarczy skorzystać z systemu opracowanego przez pocztę polską. Wprowadzając numer przesyłki otrzymany przy nadawaniu, użytkownik otrzyma wszelkie informacje na temat zdarzeń dotyczących nadanej paczki. W ten sposób możliwym będzie również ustalenie, czy paczka dotarła już do odbiorcy.


Liczba wyświetleń: 214

Ostatnio przeglądane: 2024-04-18 21:12:16

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy