Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Skierniewice Gałeckiego 2C


PNA placówki: 96-105
Miejscowość: Skierniewice
Ulica: Gałeckiego 2C
Gmina: Skierniewice
Powiat: Skierniewice
Województwo: łódzkie

Poczta Polska w Skierniewice - zawsze w twoim zasięgu. Sprawdź godziny otwarcia placówki oraz dostępne usługi.

Poczta Skierniewice – dostępne usługi

Poczta w miejscowości Skierniewice oferuje klientowi usługi takie jak możliwość nadania listu, przesyłki i paczki. Mamy więc pewność, że obsługa Poczty Polskiej w mieście Skierniewice zagwarantuje nam najszybsze i najbezpieczniejsze dostarczenie zawartości. Istnieje również zakupu materiałów papierniczych, książek czy najnowszych wydań prasy.

Poczta Skierniewice godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w mieście Skierniewice są ustalane tak, aby jak najlepiej spełniać potrzeby mieszkańców tej miejscowości. Zazwyczaj placówki pocztowe są otwarte od poniedziałku do piątku w stałych godzinach. Dodatkowo należy wiedzieć, że Poczta Polska Skierniewice godziny otwarcia w soboty ustaliła indywidualnie. Istnieje możliwość kontaktu bezpośrednio z placówką pocztową w miejscowości [miasto] w celu weryfikacji danych na temat godzin otwarcia.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane potrzebne do wysyłki Poczta Polska

Paczka musi mieć odpowiednio zaadresowane dane nadawcy oraz odbiorcy. Jeśli ktoś zapomniałby kodu pocztowego, nic nie szkodzi, gdyż podane są one na stronie poczta-polska.info.pl.

Śledzenie paczek Skierniewice

Jeśli chcesz śledzić, gdzie jest Twoja przesyłka, możesz skorzystać z narzędzi dostępnych na oficjalnej stronie Poczty Polskiej. Wprowadzenie numeru przewozowego w odpowiednie pole pozwoli Ci na poznanie ostatnich punktów pocztowych, gdzie przesyłka się znajdowała lub sortowni przesyłek Poczty Polskiej. Monitorowanie przesyłek, które zostały nadane w mieście Skierniewice jest łatwe i wygodne.


Liczba wyświetleń: 350

Ostatnio przeglądane: 2024-04-18 18:06:35

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy