Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Słubice 1 pl. Przyjaźni 5


PNA placówki: 69-100
Miejscowość: Słubice
Ulica: pl. Przyjaźni 5
Gmina: Słubice
Powiat: słubicki
Województwo: lubuskie

Poczta Polska w Słubice. Aktualne godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Poczta Polska Słubice usługi

W budynku poczty Słubice możliwe jest wysłanie listów, paczek, a także przesyłek. Poczta w mieście Słubice zapewnia niezawodność w dostarczeniu korespondencji do odbiorcy. Oczywiście nie są to jedyne usługi oferowane przez Pocztę Polską w miejscowości Słubice, placówka umożliwia również odwiedzającym opłacenie rachunków czy zrobienie przelewu pocztowego. Usługi Poczty Polskiej Słubice obejmują również sprzedaż artykułów biurowych czy też upominków okazjonalnych.

Poczta Słubice godziny otwarcia

Stacjonarna obsługa klienta na Poczcie w mieście Słubice możliwa jest we wszystkie dni robocze. Godziny otwarcia Poczty Polskiej w miejscowości Słubice są dostosowane do potrzeb osób odwiedzających. W celu weryfikacji aktualnych godzin otwarcia poleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką pocztową.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Wszystkie przydatne dane do wysyłki

W celu wysłania paczki należy znać wszystkie swoje potrzebne dane. Jedną z nich jest kod pocztowy, który został udostępniony na stronie internetowej poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Słubice – sprawdź swoją paczkę

Poczta na terenie miasta Słubice umożliwia sprawdzenie, gdzie aktualnie znajduje się nasza paczka. Informacje można uzyskać za pomocą strony poczta-polska.info.pl. Wpisując numer nadany przez pocztę w mieście Słubice paczce, wyświetlone zostaną informacje o jej aktualnym położeniu. Jeśli wystąpią jakieś pytania lub wątpliwości, można skontaktować się z jednostką, jaką jest Poczta Polska Słubice.


Liczba wyświetleń: 368

Ostatnio przeglądane: 2024-02-20 20:59:13

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy