Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Słupca 1 Powidz Warszawska 15A


PNA placówki: 62-430
Miejscowość: Powidz
Ulica: Warszawska 15A
Gmina: Powidz
Powiat: słupecki
Województwo: wielkopolskie

Poczta Polska w Powidz. Godziny otwarcia placówki w Powidz i dane adresowe.

Poczta Polska Powidz usługi

Odwiedzając placówkę poczty w mieście Powidz uzyskasz możliwość wysłania listów, paczek oraz przesyłek. Poczta w miejscowości Powidz zapewnia doręczenie korespondencji do odbiorcy.

Powidz Poczta Polska godziny otwarcia

Poczta Polska Powidz działa w podobnych godzinach we wszystkie dni robocze. W soboty Poczta Polska Powidz godziny otwarcia mogła ustanowić inaczej niż w pozostałe dni. Z tego względu zaleca się skontaktowanie bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji na ten temat. Warto również pamiętać, że w dni poprzedzające święta godziny otwarcia placówki mogą być również inne, więc warto sprawdzić te informacje przed planowaną wizytą.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Jak nadać przesyłkę w mieście Powidz?

W celu nadania przesyłki na terenie miasta Powidz można skorzystać z trzech różnych metod:

  • elektroniczny nadawca Poczty Polskiej,
  • wysyłka w Żabce,
  • metoda tradycyjna.

Aby nadać paczkę metodą tradycyjną, trzeba przygotować adres punktu odbioru i umieścić go na paczce. Następnie należy udać się do najbliższej placówki pocztowej w miejscowości Powidz i dopełnić wszelkich formalności przy wyznaczonym okienku. Koniecznym będzie poniesienie opłaty zależnej od rozmiaru paczki.

Monitoruj swoją paczkę – Poczta Polska Powidz

Poczta na terenie miasta Powidz daje możliwość sprawdzenia przebytej przez paczkę drogi. Warto skorzystać z tej opcji przez stronę poczta-polska.info.pl. Śledzenie paczek online jakie umożliwia Poczta Polska jest najczęściej stosowana przez odbiorców przesyłek. Zdarzają się jednak sytuacje, w których to nadawca chce sprawdzić gdzie jest paczka. Oczywiście Poczta Polska w Powidz, umożliwia uzyskanie informacji na ten temat również nadawcom. Konieczne jest jedynie wpisanie numeru listu przewozowego.


Liczba wyświetleń: 211

Ostatnio przeglądane: 2024-04-20 21:00:46

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy