Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Snopki 27 B


PNA placówki: 12-202
Miejscowość: Snopki 27 B
Gmina: Pisz
Powiat: piski
Województwo: warmińsko-mazurskie

Poczta Polska w Snopki. Aktualne godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Poczta Polska Snopki usługi

W budynku poczty Snopki możliwe jest wysłanie listów, paczek, a także przesyłek. Poczta w mieście Snopki zapewnia niezawodność w dostarczeniu korespondencji do odbiorcy. Oczywiście nie są to jedyne usługi oferowane przez Pocztę Polską w miejscowości Snopki, placówka umożliwia również odwiedzającym opłacenie rachunków czy zrobienie przelewu pocztowego. Usługi Poczty Polskiej Snopki obejmują również sprzedaż artykułów biurowych czy też upominków okazjonalnych.

Poczta Snopki godziny otwarcia

Stacjonarna obsługa klienta na Poczcie w mieście Snopki możliwa jest we wszystkie dni robocze. Godziny otwarcia Poczty Polskiej w miejscowości Snopki są dostosowane do potrzeb osób odwiedzających. W celu weryfikacji aktualnych godzin otwarcia poleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką pocztową.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane potrzebne do wysyłki Poczta Polska

Paczka musi mieć odpowiednio zaadresowane dane nadawcy oraz odbiorcy. Jeśli ktoś zapomniałby kodu pocztowego, nic nie szkodzi, gdyż podane są one na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska przebyta droga przesyłki

Wysłane paczki mogą być sprawdzane przez klienta pod kątem przebytej drogi. Poczta w miejscowości Snopki udostępnia możliwość sprawdzenia tego poprzez stronę poczta-polska.info.pl. W tym celu wystarczy wprowadzić numer przesyłki otrzymany na potwierdzeniu nadania. Po wyszukaniu system wyświetli całą historię zdarzeń danej paczki lub listu poleconego.


Liczba wyświetleń: 194

Ostatnio przeglądane: 2024-02-27 03:04:39

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy