Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Starogard Gdański Droga Nowowiejska 37


PNA placówki: 83-204
Miejscowość: Starogard Gdański
Ulica: Droga Nowowiejska 37
Gmina: Starogard Gdański
Powiat: starogardzki
Województwo: pomorskie

Potrzebujesz skorzystać z usług Poczty Polskiej w Starogard Gdański? Sprawdź aktualne godziny otwarcia i cennik.

Wszystkie dostępne usługi Poczta Polska Starogard Gdański

Usługi, z jakich możemy skorzystać w punkcie poczty Starogard Gdański to między innymi możliwość wysyłki paczek, listów, czy też przesyłek. W celu znalezienia więcej informacji warto skorzystać ze strony poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Starogard Gdański godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Starogard Gdański są podobne do tych, które obowiązują w innych miastach. Zazwyczaj Poczta Polska Starogard Gdański działa od poniedziałku do piątku od rana do godzin wieczornych. Godziny otwarcia Poczty Polskiej Starogard Gdański zostały dostosowane tak aby każdy klient mógł zrealizować formalności w dowolnym czasie.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Nadanie przesyłki Poczta Polska

Wyróżnia się kilka metod nadawania przesyłek z wykorzystaniem usług Poczty Polskiej. Jedną z nich jest nadawanie online w aplikacji "Nadaj przesyłkę". Wystarczy uzupełnić formularz, wydrukować przygotowaną etykietę i umieścić ją na paczce. Następnie należy wybrać jedną z wielu placówek poczty w mieście [miasto] i opłacić należności. Przygotowanie wysyłki w ten sposób oszczędza czas klientów i zwiększa komfort korzystania z usług Poczty Polskiej.

Sprawdzenie paczki Poczta Polska

Poczta w mieście Starogard Gdański daje klientowi za pomocą strony poczta-polska.info.pl możliwość sprawdzenia trasy, którą przebyła nadana przesyłka. Aby to sprawdzić, wystarczy wybrać odpowiednią zakładkę i kierować się instrukcjami zamieszczonymi na stronie. Konieczne będzie wprowadzenie numeru przesyłki, który jest unikalny dla każdej paczki w systemie. Jeżeli nie pojawią się żadne informacje, należy zweryfikować poprawność przepisanych znaków.


Liczba wyświetleń: 287

Ostatnio przeglądane: 2024-06-17 05:45:41

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy