Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Strzelce Krajeńskie Juliusza Słowackiego 17


PNA placówki: 66-500
Miejscowość: Strzelce Krajeńskie
Ulica: Juliusza Słowackiego 17
Gmina: Strzelce Krajeńskie
Powiat: strzelecko-drezdenecki
Województwo: lubuskie

Poczta Polska w Strzelce Krajeńskie - szybka i niezawodna usługa dostarczania przesyłek. Sprawdź aktualne godziny otwarcia.

Poczta Polska Strzelce Krajeńskie

Placówka pocztowa Strzelce Krajeńskie oferuję wiele usług pocztowych. Między innymi w ofercie można znaleźć wysyłkę i doręczanie listów, przesyłek lub paczek. Z usług można korzystać w godzinach otwarcia placówek.

Godziny pracy poczty polskiej

Placówka poczty polskiej w mieście [miasto] pracuje w godzinach dostosowanych do potrzeb mieszkańców. Dzięki temu możliwe jest załatwienie spraw w oddziale w dogodnym dla siebie czasie. Sprawdź aktualne godziny otwarcia placówki pocztowej poniżej.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska dane nadawcy i adresata

Tylko dzięki dobremu uzupełnieniu danych nadawcy oraz adresata możliwe jest wysłanie paczki. Do jednych z ważniejszych danych należą kody pocztowe. Dzięki stronie poczta-polska.info.pl są one bardzo łatwe i szybkie do odnalezienia.

Monitoring Poczta Polska Strzelce Krajeńskie

Aby monitorować etapy przemieszczania się nadanej przesyłki, wystarczy skorzystać z narzędzi oferowanych przez oficjalną witrynę Poczty Polskiej. Po wprowadzeniu numeru przewozowego w przeznaczone do tego pole, system wyświetli ostatnie punkty pocztowe, w jakich znajdywała się paczka. Alternatywnie może ukazać się także sortownia przesyłek Poczty Polskiej. Monitorowanie przesyłek nadanych w mieście Strzelce Krajeńskie jest więc proste i wygodne.


Liczba wyświetleń: 334

Ostatnio przeglądane: 2024-04-19 08:47:53

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy