Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Strzelce Opolskie Ludowa 2D


PNA placówki: 47-100
Miejscowość: Strzelce Opolskie
Ulica: Ludowa 2D
Gmina: Strzelce Opolskie
Powiat: strzelecki
Województwo: opolskie

Znajdź najbliższą placówkę Poczty Polskiej w Strzelce Opolskie i skorzystaj z oferowanych usług. Sprawdź aktualne godziny otwarcia i cennik.

Poczta Polska usługi na terenie miasta Strzelce Opolskie

Możliwość wysłania paczek, listów, a także przesyłek pocztowych, jaką oferuje punkt poczty Strzelce Opolskie jest niewątpliwie bardzo wygodną opcją dla wszystkich klientów. Sprawdź aktualne informacje o cenniku na stronie pocz-polska.info.pl

Poczta Polska Strzelce Opolskie godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w mieście Strzelce Opolskie są zazwyczaj niezmienne od poniedziałku do piątku. Oznacza to, że placówka jest otwarta w podobnym czasie od poniedziałku do piątku, umożliwiając klientom realizację swoich potrzeb w dogodnym dla nich czasie. Natomiast w soboty godziny otwarcia Poczty Polskiej Strzelce Opolskie mogą ulec zmianie. Warto więc sprawdzić aktualne godziny otwarcia przed wizytą na poczcie w mieście Strzelce Opolskie. W niektórych przypadkach Poczta Polska Strzelce Opolskie może być zamknięta w soboty, zwłaszcza w okresie świątecznym. W takim przypadku warto skontaktować się z placówką telefonicznie lub sprawdzić informacje na stronie internetowej Poczty Polskiej.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Przydatne dane do wysyłki Poczta Polska

Celem wysłania paczki z punktu w Strzelce Opolskie należy najpierw odpowiednio ją zaadresować, umieszczając dane nadawcy oraz odbiorcy. Wszystkie przydatne informacje zostały umieszczone na stronie.

Sprawdzenie paczki Poczta Polska Strzelce Opolskie

Poczta Polska w miejscowości Strzelce Opolskie daje nam możliwość sprawdzenia drogi przebytej przez paczkę. Zarówno odbiorca, jak i nadawca mogą przy pomocy strony poczta-polska.info.pl sprawdzić gdzie aktualnie przebywa paczka. Aby to zrobić, należy udać się na odpowiednią zakładkę na stronie poczta-polska.info.pl i wpisać numer listu przewozowego. Po wprowadzeniu tych danych system wyświetli aktualny stan paczki, wskazując miejsce jej przebywania. W przypadku pytań lub wątpliwości można skontaktować się z obsługą klienta jednostki Poczta Polska Strzelce Opolskie za pomocą dostępnych na stronie kanałów kontaktu.


Liczba wyświetleń: 248

Ostatnio przeglądane: 2024-04-23 11:40:59

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy