Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Szczecin 39 Jasna 72U


PNA placówki: 70-777
Miejscowość: Szczecin
Ulica: Jasna 72U
Gmina: Szczecin
Powiat: Szczecin
Województwo: zachodniopomorskie

Poczta Polska w Szczecin. Godziny otwarcia placówki w Szczecin i dane adresowe.

Poczta Polska Szczecin usługi

Odwiedzając placówkę poczty w mieście Szczecin uzyskasz możliwość wysłania listów, paczek oraz przesyłek. Poczta w miejscowości Szczecin zapewnia doręczenie korespondencji do odbiorcy.

Szczecin Poczta Polska godziny otwarcia

Poczta Polska Szczecin działa w podobnych godzinach we wszystkie dni robocze. W soboty Poczta Polska Szczecin godziny otwarcia mogła ustanowić inaczej niż w pozostałe dni. Z tego względu zaleca się skontaktowanie bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji na ten temat. Warto również pamiętać, że w dni poprzedzające święta godziny otwarcia placówki mogą być również inne, więc warto sprawdzić te informacje przed planowaną wizytą.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane do wysyłki Poczta Polska

Osoba, która chce nadać paczkę, powinna najpierw dobrze uzupełnić dane osobowe osoby, do której paczka ma być doręczona. W przypadku braku kodu pocztowego, paczka nie może zostać nadana. Dostępne kody znajdują się na stronie poczta-polska.info.pl.

Kontrola przebytej drogi – poczta Szczecin

Poczta w mieście Szczecin udostępnia klientom możliwość sprawdzenia, gdzie znajduje się nadana przez nich paczka. Aby skorzystać z tej opcji, należy wejść na stronę poczta-polska.info.pl i wybrać zakładkę – śledź przesyłkę.

Nadając paczkę w każdej placówce pocztowej, również w oddziale Poczta Polska Szczecin, możliwe jest śledzenie przesyłek. Wskazana lokalizacja opiera się najnowsze aktualizacje statusu w systemie online. Takie rozwiązanie pozwala klientom placówki na uzyskanie konkretnych informacji dotyczących położenia paczki, a także przewidywanego czasu dostawy.


Liczba wyświetleń: 295

Ostatnio przeglądane: 2024-04-24 02:05:57

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy