Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Śmigiel Leszczyńska 2


PNA placówki: 64-030
Miejscowość: Śmigiel
Ulica: Leszczyńska 2
Gmina: Śmigiel
Powiat: kościański
Województwo: wielkopolskie

Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Śmigiel | Nadaj list, paczkę, lub przelew.

Poczta Polska oferowane usługi w mieście Śmigiel

Placówka pocztowa mieszcząca się w miejscowości Śmigiel oferuje szereg usług związanych z wysyłką między innymi listów, paczek i przesyłek. Poczta Polska Śmigiel zapewnia również dostarczenie korespondencji w jak najkrótszym czasie.

Poczta Śmigiel godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Śmigiel są dostosowane do potrzeb klientów, jednak mogą się różnić w zależności od dnia tygodnia czy okoliczności. W dni robocze placówka Poczty Polskiej Śmigiel jest otwarta od poniedziałku do piątku, a jej harmonogram pracy jest podobny. W soboty godziny otwarcia mogą być inne, dlatego zaleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane potrzebne do wysyłki Poczta Polska Śmigiel

Chcąc nadać paczkę klient potrzebuje znać wszystkie dane niezbędne do nadania przesyłki. Jedną z tych danych jest kod pocztowy, który możliwy jest do odnalezienia na stronie internetowej poczta-polska.info.pl. W przypadku wysyłki listu potrzebne będą również dane dotyczące formatu koperty, takie jak wymiary i grubość. Nie trzeba mierzyć tego samodzielnie w domu. Zatrudnieni w Poczta Polska Śmigiel specjaliści sprawdzają rozmiary listu czy paczki oraz proponują odpowiednią ilość znaczków.

Sprawdzenie paczki Poczta Polska

Poczta w mieście Śmigiel daje klientowi za pomocą strony poczta-polska.info.pl możliwość sprawdzenia trasy, którą przebyła nadana przesyłka. Aby to sprawdzić, wystarczy wybrać odpowiednią zakładkę i kierować się instrukcjami zamieszczonymi na stronie. Konieczne będzie wprowadzenie numeru przesyłki, który jest unikalny dla każdej paczki w systemie. Jeżeli nie pojawią się żadne informacje, należy zweryfikować poprawność przepisanych znaków.


Liczba wyświetleń: 266

Ostatnio przeglądane: 2024-02-27 00:02:14

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy