Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Czempiń ks. Jerzego Popiełuszki 16


PNA placówki: 64-020
Miejscowość: Czempiń
Ulica: ks. Jerzego Popiełuszki 16
Gmina: Czempiń
Powiat: kościański
Województwo: wielkopolskie

Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Czempiń | Nadaj list, paczkę, lub przelew.

Poczta Polska oferowane usługi w mieście Czempiń

Placówka pocztowa mieszcząca się w miejscowości Czempiń oferuje szereg usług związanych z wysyłką między innymi listów, paczek i przesyłek. Poczta Polska Czempiń zapewnia również dostarczenie korespondencji w jak najkrótszym czasie.

Poczta Czempiń godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Czempiń są dostosowane do potrzeb klientów, jednak mogą się różnić w zależności od dnia tygodnia czy okoliczności. W dni robocze placówka Poczty Polskiej Czempiń jest otwarta od poniedziałku do piątku, a jej harmonogram pracy jest podobny. W soboty godziny otwarcia mogą być inne, dlatego zaleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Przydatne dane do wysyłki Poczta Polska

Celem wysłania paczki z punktu w Czempiń należy najpierw odpowiednio ją zaadresować, umieszczając dane nadawcy oraz odbiorcy. Wszystkie przydatne informacje zostały umieszczone na stronie.

Kontrola przebytej drogi Poczta Polska

Poczta Polska Czempiń umożliwia klientowi monitorowanie przebiegu drogi wysłanej przesyłki. Dzięki temu wie gdzie i kiedy jego paczka została przekazana dalej między sortowniami. Opcja monitoringu przesyłki dostępna na stronie poczta-polska.info.pl to również źródło informacji o tym, czy paczka dotarła już na adres docelowy. Warto pamiętać, że system gromadzi więcej danych o przesyłkach krajowych niż zagranicznych.


Liczba wyświetleń: 984

Ostatnio przeglądane: 2024-07-23 06:54:59

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy