Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Świdnica Śląska Kliczkowska 18


PNA placówki: 58-100
Miejscowość: Świdnica
Ulica: Kliczkowska 18
Gmina: Świdnica
Powiat: świdnicki
Województwo: dolnośląskie

Poczta Polska Świdnica – aktualne godziny otwarcia placówki, dane adresowe, informacje na temat usług Poczty Polskiej Świdnica

Usługi Poczty Polskiej w mieście Świdnica

Poczta Polska w mieście Świdnica jest placówką oferującą usługi takie jak wysyłka listów, paczek czy też przesyłek. Placówka pocztowa to gwarancja bezpiecznego dostarczenia korespondencji. Szeroka gama usług w placówce, jaką jest Poczta Polska Świdnica stanowi element, dla którego klienci decydują się na skorzystanie z oferty.

Poczta Polska Świdnica to nie tylko wysyłanie listów czy paczek. W tej jednostce można również zakupić prezenty okolicznościowe czy przybory biurowe. Placówka Poczty Polskiej w miejscowości Świdnica jest jednostką dostępną jedynie w wybranych godzinach.

Poczta Polska Świdnica godziny otwarcia

Przez wszystkie dni robocze placówka Poczty Polskiej Świdnica działa i prowadzi obsługę klientów. Oczywiście w niektóre dni w roku godziny otwarcia Poczty Polskiej Świdnica mogą ulec zmianie ze względu na występujące w tygodniu święta. Chcąc uzyskać aktualnie informacje na temat harmonogramu pracy placówki pocztowej Świdnica, są one dostępne telefoniczne przez infolinię dla zainteresowanych.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane nadawcy i adresata Poczta Polska

Niezbędne jest, aby przed nadaniem listu czy paczki uzupełnić je o odpowiednie dane wysyłkowe. Kody pocztowe zostały zapisane dla wygody klientów na stronie poczta-polska.info.pl. Trzeba będzie również ponieść odpowiednią opłatę zgodną z udostępnionym cennikiem usług.

Poczta Polska Świdnica – sprawdź swoją paczkę

Poczta na terenie miasta Świdnica umożliwia sprawdzenie, gdzie aktualnie znajduje się nasza paczka. Informacje można uzyskać za pomocą strony poczta-polska.info.pl. Wpisując numer nadany przez pocztę w mieście Świdnica paczce, wyświetlone zostaną informacje o jej aktualnym położeniu. Jeśli wystąpią jakieś pytania lub wątpliwości, można skontaktować się z jednostką, jaką jest Poczta Polska Świdnica.


Liczba wyświetleń: 745

Ostatnio przeglądane: 2024-07-12 17:39:14

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy